Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1651
1651

Є вакантна посада оперуповноваженого в Нікополі: зарплата, вимоги і умови

Є вакантна посада оперуповноваженого в Нікополі: зарплата, вимоги і умови

Є вакантна посада оперуповноваженого в Нікополі. Про це повідомляє Нікопольське районне управління поліції, передає Nikopolnews.

У Нікопольському районному управлінні поліції ГУНП в Дніпропетровській області Національної поліції України  є посада середнього складу поліції: оперуповноважений кримінальної поліції.

Посада оперуповноваженого в Нікополі: вимоги, умови зарплата

Вимоги до кандидатів:

  • громадянство України
  • вища освіта
  • знання Конституції України та кримінального процесуального законодавства, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції» ЗУ «Про оперативно-розшукову діяльність»
  • вільне володіння українською мовою, що засвідчується державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови
  • вік від 18 років

Що пропонують:

  • заробітну плату від 19913 грн (після успішного проходження первинної професійної підготовки)
  • професійну підготовку за міжнародними стандартами
  • перспективу кар’єрного росту
  • соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, пільговий лізинг на житло, компенсацію оренди за винайм житла
  • можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн анкету з 10 до 22 січня 2024 року.

Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів : тестування на знання законодавчої бази, загальні здібності і навички, психологічне тестування, проходження військово-лікарської комісії, перевірка рівня фізичної підготовленості, співбесіда, проведення спеціальної перевірки.

Заповнити онлайн анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій  можна на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua.

Для уточнення будь якої інформації можете телефонувати за номерами +3 8 (050) 696-29-16,                         +3 8 (097) 203-76-29, (056) 756-52-47 чи звернутись на електронну адресу sovpapdnepr@gmail.com.

Для отримання додаткової інформації звертатись за адресою: м. Нікополь, вул. Станіславського, буд. 1, каб. 207 – (066-744-93-95; 095-64-10-883).

Ще новини Нікопольщини: У Нікополі пройшли тренінгові заняття для поліцейських (фото)

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×