5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

875
875

П’ятикласниця з Покрова зібрала співом кошти на прилад нічного бачення для ЗСУ

П’ятикласниця з Покрова Ксенія Малютіна співає на вулиці, аби допомагати Збройним силам України. Про неї розповів міський голова Покрова Олександр Шаповал, передає Nikopolnews.

Наша сила, наша надія і майбутнє — в дітях, справжніх маленьких патріотах, які теж наближають Перемогу. Ось ця маленька дівчинка, Ксенія Малютіна, збирає кошти, на які вже сьогодні придбано і передано нашим бійцям прилад нічного бачення, – написав мер на своїй сторінці у Фейсбуці.

Ксюша навчається у 5-А класі ліцею і дуже любить співати. Вже не один місяць вона виходить майже щодня на вулицю і співає патріотичні пісні, щоб допомогти нашим захисникам подолати ворога.

Ще дев’ять місяців тому вона мріяла стати артисткою, а сьогодні прагне найшвидшої перемоги Україні. Я впевнений, що всі її мрії обов’язково збудуться! Заради цього ведуть боротьбу наші мужні воїни! – написав Олександр Шаповал.

Він розповів, що зустрівся з Ксенією, щоб обійняти її і подякувати.

П’ятикласниця з Покрова зібрала співом кошти на прилад нічного бачення для ЗСУ

Велика вдячність її батькам та всім родинам, які виховують справжніх людей! Пишаюся юними покровчанами, які передають захисникам обереги, пишуть листи, беруть участь у патріотичних акціях, збирають кошти для ЗСУ. Війна показала головне: українців не здолати, бо ми сильні своїм духом і своїм корінням! – резюмував міський голова Покрова.

П’ятикласниця з Покрова зібрала співом кошти на прилад нічного бачення для ЗСУ

Джерело: ФБ-сторінка Олександра Шаповала

Долучитися до обговорення

Супермаркети оновили ціни на хліб, молоко та олію – як змінилася вартість продуктів

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×