Перевізники Нікополя вимагають переглянути тариф і погрожують зупинкою автобусів

Нікопольські перевізники знову погрожують зупинити автобуси, якщо не будуть виконані їх вимоги, передає Nikopolnews, посилаючись на асоціацію автомобільних перевізників, де оприлюднено відповідну інформацію.

Шановний Олександре Івановичу! Просимо негайно переглянути рівень тарифів на міські пасажирські перевезення  у  зв’язку зі  зміною умов виробничої діяльності та реалізації Послуг,  що не залежать від господарської діяльності Перевізника, – зазначається у повідомленні.

Також перераховані аргументи для перегляду тарифу:

  • Введенні в Україні обмеження, в режимі  надзвичайної ситуації і відповідно карантину спричиненому COVID-19, які суттєво зменшили  пасажиропотік.
  • Підняття рівня мінімальної заробітної плати найманих працівників (та пов’язаного з цим  податкового навантаження), відносно 2018 року.
  • Зростання цін на електроенергію, мастильні матеріали, ремонт та технічне обслуговування, запасні частини.

У разі якщо не буде вирішено питання приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня у найкоротший час, інформуємо про можливу зупинку 50 відсотків автобусів що курсують містом, – попереджають перевізники.

Зазначимо, що своє попередження вони розміщують у міських пабліках. І тут виникає питання: чому не звертаються до міського голови з розрахунками і пропозиціями безпосередньо, а послуговуються Фейсбуком?

Нагадаємо, подібним чином перевізники діяли у березні, коли відмовлялися возити школярів за 2 гривні. Після їх оголошень у Фейсбуці про скасування пільг Олександр Саюк записав відео, у якому пообіцяв вирішити проблему, а саме: організувати школярам безкоштовний проїзд, компенсувавши перевізникам затрати на це із бюджету.

Також нагадаємо, що перевізники погрожували зупинити транспорт у квітні, коли були незадоволені перевірками виконання карантинних вимог поліцією.

To Top