Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
2067
2067

Підрив Каховської ГЕС призведе до скорочення виробництва феросплавів – виконавчий директор “УкрФА”

Підрив Каховської ГЕС призведе до скорочення виробництва феросплавів – виконавчий директор "УкрФА"

Підрив Каховської ГЕС призведе до скорочення виробництва феросплавів. Про таке в інтерв’ю «Українським новинам» заявив директор Української асоціації виробників феросплавів Сергій Кудрявцев, передає Nikopolnews.

На думку Кудрявцева, ситуація з підривом окупантами дамби Каховської гідроелектростанції і, як наслідок, спуском води з Каховського водосховища, призведе до скорочення обсягів споживання води феросплавними підприємствами та гірничо-збагачувальними комбінатами і, зрештою, до скорочення обсягів виробництва.

“На ГЗК точно вплине. На підприємства меншою мірою. Бо Запорізький феросплавний завод вище рівня дамби ДніпроГЕС. А Нікополь, де знаходиться Нікопольський завод феросплавів, може здійснювати забір води зі старого русла. Але доведеться значно скоротити обсяги”, – сказав директор «УкрФА»

Нагадаємо, внаслідок підриву росіянами Каховська ГЕС повністю зруйнована і відновленню не підлягає. Через пошкодження дамби вода виходить з Каховського водосховища і затоплює обидва береги Дніпра у Херсонській області.

В Укргідроенерго заявили, що спрацювання Каховського водосховища очікується впродовж  наступних 4 днів.

Читайте також: Підрив Каховської ГЕС може мати негативні наслідки для ЗАЕС, проте ситуація контрольована – Орлов

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×