Підсумки дня 20 квітня у Нікополі і регіоні (фото)

Добігає кінця вівторок – другий день робочого тижня, підбиваємо підсумки на Nikopolnews.

На сьогодні, 20 квітня, по Нікополю і регіону було оголошено штормове попередження, проте, негода, можна сказати, обійшла нас стороною. Штормового вітру не було, грози і граду теж – просто весь день дощило.Вівторок 20 квітня був багатим на події – як погані, так і і гарні.

Гарна новина – відсутність померлих за минулу добу від коронавірусу. І нових випадків хвороби – одиниці. Але загальна ситуація у місті і регіоні залишається напруженою.

Сьогодні Нікополь провів у останню путь Семена Рохкіна – заслуженого діяча спорту України, голову правління СК «Електрометалург». Прощання проходило на стадіоні.

Трагічна новина – пожежа в квартирі у Нікополі забрала життя жінки. А в Червоногригорівці горіла літня кухня. На щастя, обійшлося без жертв.

Газовики пояснили, які тарифи на блакитне паливо будуть діяти у Нікополі та регіоні з травня.

У виконкомі Нікополя повідомили про початок Богдан-фесту. Він проходитиме у формі квесту. Взяти участь можуть усі бажаючі.

Також у виконкомі пояснили, навіщо збираються міняти лифт за мільйон.

Ще одна негативна новина цього дня – у Нікополі чоловік знущався над цуценям, а потім напав на людей. Подію бурхливо обговорюють в мережі.

А в Покрові жінка-покупець пішла з магазину, прихопивши телефон продавця. Так сталося через неуважність чи це була свідома крадіжка, нам не відомо. Є відео інциденту.

Гарна новина – у Нікополі столичні лікарі безкоштовно проконсультують людей з хворим серцем.

Nikopolnews бажає всім тільки гарних новин. Не хворійте і будьте щасливі тут і зараз!

Додавайте наш сайт Nikopolnews до закладок, підписуйтесь на наші сторінки в мережах і месенджерах, щоб завжди бути в курсі подій Нікополя і регіону:

To Top