Підсумки дня 23 квітня у Нікополі і регіоні (фото)

Добігає кінця п’ятниця – останній день робочого тижня, більшість людей вже насолоджуються відпочинком, а ми підбиваємо підсумки дня на Nikopolnews.

День сьогоднішній, 23 квітня, не був дуже насичений подіями, а ми повідомляли читачам про деякі плани і наміри міста.

Зокрема про намір ремонту дороги на вулиці 50-років НЗФ у Нікополі.

І про ремонт пішохідної зони біля СШ №3.

А також про те, для чого було утворено Асоціацію міст 30-кілометрової зони. Як пройшли у Нікополі Установчі збори, кого обрали головою тощо  – читайте ТУТ.

Зранку зірвалася зустріч заступника міського голови Нікополя Тетяни Обиденої з продавцями, які торгують біля Центрального ринку на вулиці. Влада проти того, щоб торгівля проводилася у непристосованому місці, і сьогодні Тетяна Обидена запропонувала підприємцям зустрітися на ринку о 08:00. Але так і не прийшла… Принаймні, ми чиновницю не помітили.

На жаль, не покращується ситуація з коронавірусом у Нікополі і регіоні. І хоч у Нікополі за минулу добу було зафіксовано лише 1 новий випадок, проте напередодні було і 40, і 60, і 80. А за 22 квітня багато нових хворих виявили у Покрові і Марганці. Загальна ситуація складна. 

Не всім вдається подолати хвороби. Сьогодні ми розповідали трагічну історію молодого нікопольця, який став жертвою коронавірусу.

Nikopolnews усім бажає здоров’я. Бережіть себе та рідних, хай у вашому житті буде більше гарних новин, ніж поганих.

Додавайте наш сайт Nikopolnews до закладок, підписуйтесь на наші сторінки в мережах і месенджерах, щоб завжди бути в курсі подій Нікополя і регіону:

To Top