Пісня уродженки Нікополя потрапила до ТОП-10 на MTV в США

Євгенія Арсирова (нині – Єва Арсирова), яка зараз живе і працює в США, народилася і виросла в Нікополі. Вона випускниця нікопольської музичної школи та вихованка зразкової вокальної студії «РінСен». За океаном Євгенії вдалося побудувати успішну кар’єру, вона багато чого досягла в музиці, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на видання «Визит-Венал».

Почала сольну кар’єру никопольчанка в Каліфорнії. На даний момент випущено 7 її пісень, знято 4 кліпи, а також вийшло 5 реміксів пісні I Run to You у співпраці з відомими музичними діджеями Stonebridge і Block and Crown. Ремікс на пісню I Run to You посів 7-ю позицію з 100 кращих композицій електронної музики в Digital Dj Pool US Dance Chart.

У Нікополі Євгена навчалася в 1 і 13 школах. З 7 років виступала на сцені. Закінчила музичну школу під керівництвом Тетяни Жолоб, а також була учасницею другого складу «РінСен» під керівництвом Ірини Ковальської в Будинку дитячої творчості. Пізніше закінчила філфак ЗДУ та отримала ступінь магістра у сфері адміністративного управління НТУ «Дніпровська політехніка».

Ще в студентські роки у дівчини була мрія жити і працювати в Америці. Єва поїхала в США 13 років тому. Вступила до престижного вузу New York University Tandon School of Engineering на управлінську спеціальність в сфері технологій. Взяла кредит для оплати освіти, доводилося трудитися на 4 роботах одночасно, щоб забезпечити собі гідне життя і знімати житло в одному з найдорожчих міст світу – Нью-Йорку. У Штатах нікопольчанка змінила більше 40 місць роботи: була нянею, офіціанткою, продавцем-консультантом, помічником перукаря, логістом і навіть прибиральницею. Отримана освіта дозволило побудувати блискучу кар’єру у Tech-індустрії: спочатку – в консалтинговій компанії Deloitte, а нині – в Adobe з офісом в Кремнієвій долині, де Yevae досі працює на посаді Senior Technical Partner Development Manager – допомагає партнерам компанії в побудові їх бізнесу та консультує з продажу софту Adobe.

У США Yevae не припиняла займатися музикою. Спочатку виступала з народним хором української діаспори. Пізніше стала складати кавери на відомі джазові композиції і виступати з бендами в клубах і на фестивалях. А у 2020 році вийшла її перша сольна композиція «Rake».

Дівчина хоче повністю присвятити своє життя музичній кар’єрі і випустити цикл мотивуючих відео для жінок на своєму Youtube-каналі, про те, як стати архітектором свого життя і бути щасливою і незалежною.

Про ротацію своїх пісень в ефірі українського радіо та ТБ-каналах співачка поки не замислюється, оскільки Youtube і глобальні музичні платформи зараз доступні кожному і будь-хто може стежити за її творчістю.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі зібрали майже 30 тисяч на благодійному концерті для Яни Малої

Сергій Катран – художник з Нікополя надихається чайним грибом в Москві (фото)

У Нікополі з’явився арт-паб «уРодіна» (відео)

 

To Top