[:ru]Уехала Никополь и пропала: родные ищут молодую женщину[:ua]Поїхала до НІкополя і зникла: рідні розшукують молоду жінку (фото)[:]

[:ru]Родные разыскивают молодую женщину, которая уехала в Никополь больше двух недель назад и не вернулась, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на сестру пропавшей.

Согласно полученной нами информации, 28-летняя Кузнецова Елена Эдуардовна уехала в Никополь 30 апреля и не вернулась домой. На связь с родными не выходит, а они сходят с ума от неведения.

  • Молодая женщина имеет худощавое телосложение.
  • Была одета в черную куртку, красную кофту, светлые джинсы.

Любую информацию о местонахождении Кузнецовой Елены Эдуардовны просят сообщить по телефону: 0506257981 или 102.

В полиции Никополя нам подтвердили факт обращения родных пропавшей женщины. Обращение было зарегистрировано 5 мая Марганецким отделением полиции.[:ua]Рідні розшукують молоду жінку, яка поїхала в Нікополь більше двох тижнів тому і не повернулася, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на сестру зниклої.

Згідно з отриманою нами інформацією, 28-річна Кузнєцова Олена Едуардівна поїхала в Нікополь 30 квітня і не повернулася додому. На зв’язок з рідними не виходить, а вони сходять з розуму від невідання.

  • Молода жінка має худорляву статуру.
  • Була одягнена в чорну куртку, червону кофту, світлі джинси.

Будь-яку інформацію про місцезнаходження Кузнецової Олени Едуардівни просять повідомити за телефоном: 0506257981.

У поліції Нікополя нам підтвердили факт звернення рідних зниклої жінки. Звернення було зареєстровано 5 травня Марганецьким відділенням поліції.[:]

To Top