Поліцейські Нікополя гарно стріляють з бойової зброї (фото, відео)

У Дніпрі пройшов чемпіонат Головного управління серед поліцейських зі стрільби з бойової зброї, передає Nikopolnews, посилаючись на Національну поліцію у Дніпропетровській області.

У змаганнях взяли участь 30 збірних команд, у складі 90 правоохоронців, із територіальних, районних, спеціальних підрозділів поліції, а також апарату ГУНП.

Чемпіонат зі стрільби з бойової зброї (АК, ПМ, Форт), серед правоохоронців проходив 29 та 30 липня на базі тиру Дніпровського районного управління поліції та полігоні у селищі Краснопілля.

Серед збірних команд першої групи перемогу здобула команда полку поліції особливого призначення, друге місце виборола команда роти «Січеслав», третіми стали правоохоронці Нікопольського районного управління поліції.

Також серед команд другої групи перше та друге місце здобули правоохоронці відділень № 2 та 1 Криворізького районного управління поліції, третє місце вибороли співробітники відділення поліції № 2 Кам’янського районного управління поліції.

Учасники змагань показали високий рівень своєї професійної майстерності і навички поводження зі зброєю. Призери чемпіонату були нагороджені почесними грамотами, медалями та кубками.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Збройний напад на пошту біля Нікополя: розбійників затримано (відео)

ФК «Нікополь» переміг команду прем’єр-ліги! (відео)

На Дніпропетровщині коноплі шукають за допомогою аеророзвідки (фото, відео)

To Top