Помер екс-тренер нікопольських ФК «Колос», «Обрій», «Електрометалург-НЗФ» (фото)

На 71 році життя залишив цей світ Володимир Нечаєв – одесит, спортивна кар’єра якого пов’язана з Нікополем. Сумну новину повідомили у Одеській обласній футбольній асоціації, передає Nikopolnews.

Володимир Нечаєв помер 3 травня. Останні роки він проживав в Одесі. У Нікополі ж працював у 80-х і 90-х роках минулого століття, а також на початку 2000-х. Тут він завершував свою кар’єру футбольного гравця і починав кар’єру тренера.

Володимир Нечаєв – вважається символом всього одеського футболу, невід’ємною частиною фундаменту історії клубу «Чорноморець».

Народився легендарний футболіст 4 серпня 1950 року. Починав грати в футбол в одеському СКА, вихованець РВУФК (Київ). У «Чорноморці» виступав в 1967-1976, 1978, 1979 рр. Провів 287 офіційних матчів, забив 13 голів. У 1983-1988 рр. працював у тренерському штабі клубу. У складі «Чорноморця» став бронзовим призером чемпіонату СРСР 1974 року.

  • Також грав в командах: ЦСКА Москва (дубль), СКА Одеса, «Пахтакор» Ташкент, «Колос» Нікополь.
  • Тренував клуби: «Колос» («Металург») Нікополь, СК «Одеса», «Хімік» Житомир, «Трансмаш» (Могильов, Білорусь), «Уралан» (Еліста, Росія), «Електрометалург-НЗФ» Нікополь, «Олком» Мелітополь,«Обрій» Нікополь, «Енергія» Южноукраїнськ. На Алеї футбольної слави біля стадіону «Чорноморець» 14 вересня 2015 року було закладено іменна «зірка» в честь В. В. Нечаєва.

Багато років Володимир Вікторович мужньо боровся з важкою недугою, переніс кілька серйозних операцій, але підступна хвороба виявилася сильнішою.

To Top