Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
8160
8160

Скасування потягів через Нікополь – роз’яснення від Укрзалізниці

Скасування потягів через Нікополь – роз’яснення від Укрзалізниці

11 січня у мережі інтернет з’явилася інформація про скасування потягів через Нікополь з 19 січня 2023 року. Фото відповідного оголошення, зроблене на залізничному вокзалі Нікополя, оприлюднив у Фейсбуці нікополець Валерій Фурсов.

Скасування потягів через Нікополь – роз’яснення від Укрзалізниці

Скасування потягів через Нікополь – роз’яснення від Укрзалізниці

Nikopolnews зв’язався телефоном з прес-центром Укрзалізниці, аби отримати пояснення щодо причин і термінів скасування курсування пасажирських поїздів через Нікополь. Нас попросили направити офіційний запит УЗ, що ми і зробили. Наразі відповіді ми ще не отримали – очікуємо на неї, але Укрзалізниця вже оприлюднила інформацію щодо зміни розкладу та маршрутів, які  курсують на ділянці Кривий Ріг – Нікополь – Запоріжжя. Дана інформація допоможе пасажирам спланувати поїздки.

Скасування потягів через Нікополь – роз’яснення від Укрзалізниці

Укрзалізниця змінює розклад та маршрут низки поїздів, що курсують на ділянці Кривий Ріг – Нікополь – Запоріжжя.

Так, з 19 січня поїзд №59 Харків – Одеса відправлятиметься з Харкова о 12:37 (замість 8:12) та прямуватиме через Дніпро та Кривий Ріг (без заїзду на станції Новомосковськ, Запоріжжя, Марганець, Нікополь, Чортомлик та Апостолове). Також цей рейс додатково зупинятиметься на станції Божедарівка. Прибуття до Одеси залишається без змін – о 10:57.

Аналогічно буде змінений з 20 січня маршрут зворотного рейсу поїзда №62 Одеса – Харків, що також змінить його час прибуття до Харкова: тепер він приїжджатиме о 15:37 замість 19:06.

Зміни торкнуться також маршруту поїзда №119/120 Львів – Запоріжжя – Львів. З 19 січня при курсуванні зі Львова цей поїзд прямуватиме через Кривий Ріг та Дніпро і не заходитиме на станції Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Мирова та Дніпробуд-2. Також зміниться час його прибуття до Запоріжжя – він приїжджатиме о 15:52 замість 14:20. При курсуванні із Запоріжжя цей рейс відправлятиметься о 9:45 замість 10:25, і також прямуватиме зміненим маршрутом. Крім цього, поїзд при курсуванні в обох напрямках зупинятиметься на станції Божедарівка.

Замість поїзда №275/276 Київ – Запоріжжя – Київ для пасажирів нікопольського напрямку призначаються приміські поїзди:

  • з 18 січня: №6075 Запоріжжя – Кривий Ріг (відправлення о 15:25, прибуття о 19:54);
  • з 19 січня: №6076 Кривий Ріг – Запоріжжя (відправлення о 7:10, прибуття об 11:45).

Ці приміські рейси курсуватимуть через станції Дніпробуд-2, Марганець, Нікополь, Чортомлик та Апостолове, забезпечуючи можливість пасажирам із цих міст здійснити зручну пересадку по станції Кривий Ріг-Головний на поїзди №75/76 Кривий Ріг – Київ та №59 Харків – Одеса.

Також змінюється розклад руху приміського поїзда №6472 Кривий Ріг – Нікополь з 20 січня: він відправлятиметься зі станції Кривий Ріг-Головний о 10:10 і прибуватиме до Нікополя о 12:37 замість 11:34. Ці зміни дадуть можливість пасажирам з поїзда №120/119 Львів – Запоріжжя, що прямують до Апостолового, Чортомлика та Нікополя, пересісти на цей приміський рейс по станції Кривий Ріг-Головний.

Пасажири з Нікополя, Чортомлика та Апостолового, які планували поїздку рейсом №119/120 Запоріжжя – Львів, у зв’язку зі змінами можуть скористатись приміським поїздом №6485 Нікополь – Кривий Ріг і пересісти на поїзд №119/120 по станції Кривий Ріг-Головний. Поїзд №6485 вирушатиме з Нікополя об 11:35 і прибуватиме до станції Кривий Ріг-Головний о 14:01. Рейс №119/120 Запоріжжя – Львів відправляється з тієї ж станції о 15:51, що дає можливість пасажирам зробити зручну пересадку з невеликим часом очікування.

Дбаємо про безпечні маршрути для всіх наших пасажирів, – кажуть в Укрзалізниці.

Компанія не повідомляє, з чим пов’язані зміни, але, вірогідно, їх причина – регулярні обстріли на Запорізькому напрямку і знеструмлення ділянок. У разі отримання відповіді на наш офіційний запит ми обов’язково його оприлюднимо.

Скасування потягів через Нікополь – роз’яснення від Укрзалізниці Скасування потягів через Нікополь – роз’яснення від Укрзалізниці

Відключення світла – як і куди подавати скарги у разі порушення графіків

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×