5 /5
Based on 5 ratings
100%
463
Нікополь
463

Працівників ЗАЕС номіновано на звання «Людина року з контролю над озброєннями» – як підтримати голосом

Працівників ЗАЕС номіновано на звання «Людина року з контролю над озброєннями» - як підтримати голосом

Працівників Запорізької АЕС номіновано на звання «Людина року з контролю над озброєннями», повідомляє Енергоатом, передає Nikopolnews.

Зазначається, що щороку Асоціація контролю над озброєннями номінує окремих осіб і колективи на звання «Людина року з контролю над озброєннями» (Arms Control Person(s) of the Year).

Цьогоріч за героїчні зусилля з підтримки ядерної та радіаційної безпеки на атомній станції в умовах величезних труднощів, спричинених російською військовою окупацією та в умовах триваючих обстрілів станції, номінували персонал ЗАЕС.

Номінантів на почесне звання відзначають за значні зусилля для просування ефективного контролю над озброєннями, нерозповсюдження та роззброєння, підтримання ядерної та радіаційної безпеки, а також підвищення обізнаності про загрози, які створює зброя масового ураження.

«Ми розуміємо, що ця номінація є малою втіхою, оскільки народ України терпить труднощі та втрати, спричинені вторгненням, але ми сподіваємося, що номінація допоможе ще більше висвітлити важливі зусилля людей, які обслуговують та експлуатують ЗАЕС, і заохотить їх вистояти. Дякуємо за ваш внесок у безпечніший світ», – наголосили організатори премії.

Переможця визначатимуть за результатами онлайн-голосування, яке розпочалося 8 грудня 2022 року і триватиме до 12 січня 2023-го.

Результати оголосять наступного дня – 13 січня.

Віддати свій голос на підтримку працівників ЗАЕС можна ЗА ПОСИЛАННЯМ

Для довідки:

Асоціація контролю над озброєннями (Arms Control Association) була заснована 1971 року у США. Вона є національною позапартійною організацією, покликаною підтримувати ефективну політику контролю над озброєннями.

Джерело

В Україні відключення електроенергії триватиме до кінця березня -які введуть графіки

To Top
Ще новини ⬇