Квартири на продаж у Дніпрі

Допомога українцям
1755
1755

«Прокинувшись, починаю моніторити, куди стріляли вночі»: керуючий АТБ у Нікополі і Марганці розповів про свою роботу

«Прокинувшись, починаю моніторити, куди стріляли вночі»: керуючий АТБ у Нікополі і Марганці розповів про свою роботу

«Коли почалися обстріли, міста стали порожніти. Багато нашого персоналу теж поїхало. Приблизно 80 осіб. Тому треба було терміново шукати рішення»…  Керуючий групою АТБ у Нікополі і Марганці розповів про свою роботу і про те, як змінилася ситуація із початком повномасштабної війни та обстрілів Нікопольщини.

Денис Глушаниця займає свою нинішню посаду в АТБ з грудня 2022 року. Про нього розповіли у компанії, передає Nikopolnews.

Чоловік починав кар’єру в АТБ з посади старшого зміни охорони. 2010-го вивчився на бухгалтера. Працював півтора року. Потім закінчив курси заступника керуючого магазину. Чотири роки обіймав цю посаду. З 2016-го по 2022 рік був керуючим.

Керуючий АТБ у Нікополі і Марганці розповів про свою роботу

Нижче – пряма мова Дениса Глушаниці.

«Прокинувшись, починаю моніторити, куди стріляли вночі»: керуючий АТБ у Нікополі і Марганці розповів про свою роботу

«З грудня 2022 року працюю районним керуючим. В АТБ мені подобається стабільність. Робота цікава – компанія постійно впроваджує щось новеньке.

Нині мій робочий день офіційно починається з 9.00. А неофіційно – з 7-ї. Прокидаюсь і починаю моніторити: куди стріляли вночі, чи є пошкодження магазинів. Після цього вирушаю на роботу. З колегами обговорюємо плани на день – і до праці. Керую роботою 9 супермаркетів: 6 – у Нікополі, 3 – у Марганці. У кожному буваю кілька разів на тиждень. В одному працюю по кілька годин. Планувати поїздки доводиться з урахуванням постійних обстрілів.

На початку повномасштабного вторгнення Марганець і Нікополь ще не обстрілювали. Тоді до нас приїхало багато переселенців. А коли почалися обстріли, міста стали порожніти. Багато нашого персоналу теж поїхало. Приблизно 80 осіб. Тому треба було терміново шукати рішення: переводили працівників на інші посади, набирали нових. З початком обстрілів товарообіг почав падати, відповідно і штат магазинів скоротився. Тепер в одному супермаркеті працюють у середньому 30 осіб, а раніше було вдвічі більше. Упевнений, ті люди, які залишилися зі мною в команді, вже нікуди не поїдуть. Ми з дружиною і сином вирішили: залишаємося в місті попри все.

Ажіотаж у наших супермаркетах був на початку війни. Тоді люди скуповували крупи, макарони, консерви. Тепер асортимент зменшився. Якщо в інших містах у АТБ представлено близько 4 тисяч найменувань товарів, то в нас – половину. Переважно це товари першої необхідності. Місцеві найчастіше ходять у магазини після роботи й у вихідні. Коли обстріли, нікого немає. Помітив тенденцію: якщо магазин пошкодило, десь недалеко прилетіло, то кількість покупців в ньому різко зменшується»

АТБ у Нікополі після обстрілу 2 березня 2023 року

АТБ у Нікополі після обстрілу 2 березня 2023 року

У компанії додали, що від початку повномасштабного вторгнення понад 100 маркетів АТБ в Україні потрапили під окупацію або були повністю зруйновані. Нині також і магазини, і розподільчі центри мережі страждають через постійні ворожі обстріли. Рахунок збитків уже йде на мільярди гривень. Компанії довелося перебудовувати логістичні ланцюжки, аби не виникали труднощі з постачанням товарів.

Проте АТБ стійко тримає удар. навіть під час блекаутів магазини мережі працюють без перебоїв, бо мають власні джерела живлення, і щодня доставляють найнеобхідніші товари у прифронтові містечка. АТБ одна з перших поновлює роботу на деокупованих територіях, таким чином компанія допомагає запобігати гуманітарній катастрофі та дефіциту продовольства.

Раніше ми писали: «Вічно червона цятка на мапі тривог». Рівно три роки Нікополь під обстрілами. Місто живе, але щодня оплакує втрати…

А також: «Нікополь росіяни називають «полігон 1», а Марганець – «полігон 2». Ситуація погіршується» – воєнний журналіст побував у Нікополі і побачив все на власні очі

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо