Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
345
345

Прибиральників в начальники і пропозиція роботи 80-річній жінці – через кадровий голод на ЗАЕС окупанти доходять до маразму

Прибиральників в начальники і пропозиція роботи 80-річній жінці - через кадровий голод на ЗАЕС окупанти доходять до маразму

Спровокувавши кадровий голод на ЗАЕС, окупанти тепер нашвидкуруч шукають персонал для роботи на станції, повідомляє Енергоатом, передає Nikopolnews.

Російські загарбники, які взяли в заручники найбільшу в Європі – Запорізьку – атомну електростанцію разом з її персоналом, докерувалися до того, що тепер там просто немає кому працювати. Не допоміг навіть набір за оголошенням, тож тепер загарбникам на ЗАЕС доводиться наймати на роботу колишніх атомників, які давно вийшли на пенсію.

У спробах знайти кваліфікованих працівників-атомників, російські окупанти встановили своєрідний антирекорд, запропонувавши роботу 80-річній (!) пенсіонерці.

Як ще один спосіб «заманювання» персоналу загарбники використовують «кар’єрний ліфт». Тобто пропонують неабияке підвищення, як-от з прибиральників – в начальники. Втім, і це, російським ядерним терористам не дуже допомагає.

Ба більше: через брак персоналу окупанти не можуть запустити хоча б один енергоблок ЗАЕС, і обладнання станції через порушення режимів експлуатації, недотримання температурного режиму та зупин енергоблоків продовжує деградувати.

Фізична ж, ядерна та радіаційна безпека Запорізької АЕС і досі тримається на кваліфікованих атомниках України, котрі не погодилися на співпрацю з ворогом та відмовилися підписувати контракти із фейковим АО «Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС».

Енергоатом вкотре закликає атомників не підписувати жодних контрактів із ворогом, щоб не стати прямими посібниками агресора та не зруйнувати власне майбутнє!

Також Компанія нагадує: відважний персонал Запорізької АЕС, який в умовах окупації продовжує зберігати вірність Україні, отримає всі обіцяні виплати – заробітну плату, винагороди за підсумками 2022 року та премії до Дня енергетика.

Крім того, всім атомникам – патріотам ЗАЕС будуть виплачені додаткові премії у розмірі 50% посадового окладу/тарифної ставки починаючи з 1 січня 2023 року (до цього – з квітня 2022 року – 20%). Нарахування й одноразова виплата цієї додаткової грошової винагороди планується відразу після деокупації міста Енергодар і повного звільнення Запорізької АЕС від російських окупантів.

Раніше ми повідомляли:

Також читайте:

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×