Рейтинг медіа-популярності мерів: на яких місцях Нікополь, Покров і Марганець

В рамках проекту «Рейтинг медіа-активності: Ukraine.Week» на базі чат-бота MyNews був проведений аналіз популярності мерів міст Дніпропетровської області за минулий тиждень. Вже відомі результати. Про них Nikopolnews повідомляє, посилаючись на інформагентство МОСТ-Дніпро.

Головний редактор Оперативної служби новин Ангеліна Мороз повідомила, що за минулий тиждень в засобах масової інформації серед мерів міст Дніпропетровської області лідерами стали Борис Філатов ( Дніпро) – згадувався 152 рази, Костянтин Павлов (Кривий Ріг) – 119 раз і Андрій Білоусов (Кам’янське) – 36 разів.

Бориса Філатова згадували в контексті організації культурного життя міста, його благоустрою. Також мер Дніпра висловлював підтримку Ізраїлю і вимагав від Кабміну повернути борги за пільговий проїзд.

Мер Кривого Рогу за тиждень має 119 згадувань у ЗМІ. Найбільш обговорюваною темою зі згадкою Костянтина Павлова стало впровадження безкоштовного проїзду в муніципальному транспорті для жителів Кривого Рогу. Також главу міста згадували в контексті благоустрою 4-го мікрорайону Зарічного.

Мера Кам’янського Андрія Білоусова згадували в контексті соціальної підтримки громадян, благоустрою міста, а також у сфері спорту.

Четверте місце в рейтингу мерів міст Дніпропетровської області займає міський голова Павлограда Анатолій Вершина – 24 згадки в ЗМІ за минулий тиждень. Мера Павлограда згадують як лауреата Загальнонаціональної програми «Людина року-2020» у номінації «Мер міста (малих міст)», а також у контексті ситуації з відключенням водопостачання в місті.

На п’ятому місці мер Синельникове Дмитро Зражевський зі 17 згадками у ЗМІ. Головною темою, в якій фігурувало ім’я міського голови, є ситуація з відключенням водопостачання у Синельниковому.

Мер Новомосковська Сергій Рєзнік за минулий тиждень має 10 згадувань у ЗМІ та 6 місце. Він згадується в контексті благоустрою міста.

У міського голови Нікополя Олександра Саюка 9 згадок і 7 місце. Його згадують у контексті спорту, озеленення міста, а також ситуації з проблемними водоканалами.

У мера Покрова Олександра Шаповала за минулий тиждень 6 згадувань у ЗМІ та 8 місце. Його ім’я фігурує в новинах про благоустрій міста, а також у ЗМІ пишуть про доходи міського голови.

Мер Марганця Геннадій Боровик має 2 згадки в ЗМІ в контексті проблемних водоканалів Дніпропетровської області. Він на 9 місці. У ЗМІ пишуть, що мер намагається вирішити питання з водоканалом, так як у Марганці він найпроблемніший з усіх міст Дніпропетровської області.

По одній згадці за минулий тиждень мають мер Жовтих Вод Дмитро Ханіс і міський голова Тернівки Віталій Тарелкін. Їх згадують у контексті заробітної плати і ситуації з відключенням водопостачання, відповідно. Вони розділили десяте місце.

А аутсайдерах мер Першотравенська Оксана Вінницька та мер Вільногірська Володимир Василенко – вони за минулий тиждень (10.05.2021-17.05.2021) у ЗМІ не згадувалися.

Довідка. Проект «Рейтинг медіа-активності: Ukraine.Week» є незалежним, проводиться ІА «Оперативна служба новин» щотижня. З результатами ви зможете ознайомитися на сайті: https://osn.com.ua.

To Top