Реконструкцію “горбатого” моста у Нікополі слід проводити якнайшвидше – експерти (відео)

Реконструкцію шляхопроводу по вулиці Електрометалургів у Нікополі (в народі «горбатий» міст) потрібно провести якомога швидше, вважають фахівці з компанії «Придніпров’я», яка займається проектуванням цієї реконструкції, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на прес-службу Нікопольської міської ради.

Співробітники компанії «Придніпров’я», яка виграла тендер на створення проекту, цього тижня провели перший етап робіт. Вони обстежили міст, вивчивши характеристики його конструкцій, геодезію, зробивши всі необхідні вимірювання. І прийшли до висновку, що шляхопровід знаходиться в аварійному стані, оскільки було знайдено ряд технічних недоліків в несучих конструкціях.

Пресслужба міськради відзначає, що компанія «Придніпров’я» знайома з проблемами шляхопроводу по Електрометалургів, адже була задіяна в роботах по його ремонту на початку 2000-х років. До того ж її пропозиція під час аукціону виявилася найбільш привабливою з фінансової точки зору і дозволила заощадитьи мільйони бюджетних коштів (місто був готове виділити 7 200 000 гривень, а договір з підрядником в результаті уклали на 3 899 000 гривень – від ред.).

Також у пресслужбі наголошують, що нинішній стан мосту – результат відсутності до нього уваги в попередні роки, і обіцяють тримати нікопольців в курсі подальших дій, пов’язаних з реконструкцією.

Нагадаємо, нещодавно біля мосту були проведені роботи з облаштування системи водовідведення. У Нікополі сподіваються, що це сповільнить процес руйнування шляхопроводу. Також у цьому році на мосту підлатали проїжджу частину.

Детальніше про ситуацію – у відео пресслужби міськради:

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікопольському районі руйнується міст (фото)

Хіти

To Top