Рекорд! У Нікополі 27 цуценят стали домашніми за тиждень (фото)

У Нікополі 27 цуценят знайшли дім за тиждень. Це рекорд, такого ще не було, – діляться радісною новиною волонтери, повідомляє Nikopolnews.

Такий результат став можливий завдяки волонтерам, які невтомно шукають сім’ї для малюків: розміщують оголошення в соціальних мережах, стоять з цуценятами на ринках міста тощо. Тепер 27 собак знайшли своїх господарів і не поповнять «армію» бездомних тварин на вулицях міста. Вони отримають турботу, тарілку теплої каші, смачну кісточку та стануть відданими друзями своїм власникам.

Взагалі березень 2021 року став щасливим для 32 цуценят і 13 дорослих собак – вони знайшли родини. 8 собак повернулися до своїх власників або в рідні місця. Волонтери врятували 29 собак, плюс у притулку “зависли” 8 цуценят, які перенесли ентерит – їх нікуди повернути. Волонтери просять усіх розповідати про приютовских собачок, і, якщо комусь потрібен пес, то брати саме тут.

Також волонтери притулку «Шанс на життя», які підбирають бездомних собак, годують їх, лікують і доглядають хворих і травмованих тварин, відзвітували про благодійні надходження за березень. У цьому місяці на карту від небайдужих людей надійшло 67099 гривень, а витрачено було 69560 гривень.

З них на:

  • Їжу для тварин – 25937 грн.,
  • лікування – 34221 грн.,
  • бензин – 7490 грн.,
  • банківські послуги 92 грн.,
  • господарські потреби 1820 грн.

На даний момент у волонтера Олени Омельченко борг перед ветеринарною клінікою «Панда» – 16000 грн. і борг за продукти для собак – 11202 грн.

Чесно, мені дуже важко зводити кінці з кінцями. Слава богу, в березні було відносно не багато хворих тварин, тому собаки ситі! За те, що ми живемо, я вдячна кожному з вас, хто вклав частинку допомоги хвостикам! Всіх благ вам! – написала Олена.

Нижче фото цуценят, які стали домашніми минулого тижня, з їх власниками:

To Top