РФ видала Україні фігуранта у справі по подвійному вбивству, якою займається Нікопольська прокуратура

Дніпропетровською обласною прокуратурою за дорученням Офісу Генерального прокурора вжито заходів щодо фактичного прийому виданого з Російської Федерації громадянина України, підозрюваного у вчиненні розбою та умисного подвійного вбивства подружжя похилого віку (ч.4 ст.187 та ч.2 ст.115 КК України).

Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Дніпропетровську обласну прокуратуру.

Зазначений громадянин перебував у міжнародному розшуку та у жовтні 2020 року був затриманий на території м. Санкт-Петербург Російської Федерації.

У листопаді 2020 року органом досудового розслідування за погодженням з прокурором підготовлено клопотання про видачу (екстрадицію) вказаної особи для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинені злочини, яке Офісом Генерального прокурора направлено компетентному органу Російської Федерації.

Наразі вказаного громадянина доставлено на територію України. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється Нікопольською окружною прокуратурою.

Дніпропетровською обласною прокуратурою забезпечується нагляд за дотриманням межі кримінальної відповідальності виданої особи та гарантій, наданих іноземній державі.

Нещодавно “NikopolNews” писав:

Душив руками: прокуратура Нікополя озвучила подробиці вбивства дитини

Голову ОСББ судять за шахрайство: прокуратура Нікополя

Хіти

To Top