5 /5
Based on 5 ratings
100%
333
Нікополь
333

Росіяни викрали і ймовірно катують заступника гендиректора ЗАЕС із персоналу

Росіяни викрали і ймовірно катують заступника гендиректора ЗАЕС із персоналу

Росіяни викрали і ймовірно катують заступника гендиректора ЗАЕС із персоналу, повідомляє Енергоатом, передає Nikopolnews.

Вчора, 10 жовтня, російські терористи викрали заступника генерального директора Запорізької АЕС із персоналу Валерія Мартинюка і тримають його у невідомому місці, ймовірно застосовуючи притаманні їм методи катування та залякування.

Таким чином росіяни намагаються отримати вкрай необхідну їм інформацію про особові справи працівників Запорізької АЕС, щоб якнайшвидше змусити український персонал працювати на Росатом. Окупанти у прямому сенсі застосовують тортури до атомників ЗАЕС, не цураючись найжорстокіших знущань.

Звертаємося до генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі й усієї світової спільноти із закликом задіяти всі можливі заходи для негайного звільнення Валерія Мартинюка із полону російських окупантів та повернення його до виконання посадових обов‘язків. Свавілля загарбників на Запорізькій АЕС треба якомога швидше зупинити! Для цього необхідно створити зону ядерної безпеки навколо ЗАЕС і повернути її під повний контроль України! – пише Енергоатом.

Окупанти затримали гендиректора ЗАЕС та вивезли його у невідомому напрямку

Росіяни викрали і ймовірно катують заступника гендиректора ЗАЕС із персоналу Встановити додаток

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×