У Нікополі на Європейській пройшло спортивне свято (фото)

Спорт – це здоров’я і життя, це енергія, радість, бадьорість тіла і духу. Дуже світлі та яскраві враження залишилися у нас від сьогоднішнього відвідування свята на Європейській площі, де зібралися юні і дорослі спортсмени. Приємно було бачити, що в Нікополі стільки людей, які обрали здоровий і активний спосіб життя. Навряд чи їх зустрінеш в який-небудь “наливайці”…

Міське свято було організоване на честь Дня фізкультури і спорту. На 17:00 на Європейську площу запрошувалися всі бажаючі. Багато хто зацікавився і прийшов. Були присутні представники влади на чолі з міським головою Нікополя Олександром Саюком.

Гості заходу розглядали спортивні локації, спостерігали за показовими виступами провідних спортсменів міста, аплодували кращим працівникам сфери спорту, яким вручали нагороди. Найменші із задоволенням піднімалися в макет вітрильника, уявляючи, мабуть, себе мореплавцями.

Кожен міг спробувати себе у різних видах спорту, щоб вибрати оптимальний. Легка атлетика, велоспорт на шосе, волейбол, баскетбол, теніс, теніс настільний, художня гімнастика, різновиди карате, боротьба самбо, бокс, дзюдо, вітрильний спорт, бочче, танцювальний спорт, черлідінг та інші…

Nikopolnews підготував для вас фоторепортаж із заходу, щоб той, хто не потрапив, відчув атмосферу свята, а той, хто був присутній, можливо, знайде на знімках себе.

 

до Речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Яскраве свято для дітей пройшло у Нікополі на 3-й дільниці (фото, відео)

Олександр Саюк взявши участь у спортивному флешмобі мерів (відео)

Спортивна драма “Пульс” про нікопольчанку Оксану Ботурчук вийшла онлайн: де дивитися

 

To Top