892
892

Молодий спортсмен з Нікополя здобув срібну медаль на турнірі з боксу

спортсмен з Нікополя

Молодий спортсмен з Нікополя здобув срібну медаль на міжнародному турнірі з боксу серед юніорів.

Про це повідомляє Nikopolnews з посиланням на Нікопольську міську раду.

З 21 по 28 лютого у місті Арад (Румунія) проходив Міжнародний турнір з боксу серед юніорів та молоді «Dracula Open», який зібрав найсильніших боксерів з 25 країн.

Команда України, у складі якої четверо спортсменів з Дніпропетровської області, здобула перше загальнокомандне місце, завоювавши 4 золоті, 6 срібних та 2 бронзові  медалі.

Протягом тижня на рингу вирували справжні спортивні пристрасті, боксери показували високу технічність та відмінну підготовку.

новини нікополя

Вихованець НДЮСШ «Трубник» Микита Захарченко у ваговій категорії 71 кг став срібним призером змагань, вигравши у представників Іспанії, Румунії та Вірменії, у фіналі в рівному бою програв узбецькому спортсмену (збірна Узбекистану сьогодні – одна з найкращих у світі). Ці змагання були етапом підготовки до чемпіонату Європи серед молоді.

Вітаємо Микиту та його тренерів-викладачів Костянтина Чекалова, Андрія Сипченка та Ігоря Мацеборко з дуже успішним виступом і бажаємо подальших перемог на чемпіонаті Європи!

Ще новини Нікополя:

Нікопольські діти займають призові місця у міжнародних спортивних змаганнях (фото)