Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
2286
2286

Окупанти готуються до оборони Енергодара, казарми облаштовують у підвалах

Енергодара

Окупанти готуються до оборони Енергодара, а місцевих жителів збираються використовувати як живий щит.

Про це повідомляє Nikopolnews з посиланням на сторінку “Енергоатома”.

“Російські окупанти в місті-супутнику ЗАЕС облаштовують казарми та склади боєприпасів у підвалах житлових будинків. Таким чином, прикриваючись енергодарцями, загарбники намагаються убезпечити своїх військових у разі наступу ЗСУ”, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в Енергодарі фіксують непоодинокі випадки, коли військові РФ використовують підвали цивільних приміщень як місця постійної дислокації, облаштовуючи їх навіть ліжками.

Йдеться, наприклад, про підвал будівлі, в якій розташоване Управління соціальних програм, по вул. Курчатова, 10. Там зараз мешкають близько 50 окупантів. Крім того, загарбники в Енергодарі постійно заносять у підвали житлових будинків якісь великі коробки – ймовірно, зі зброєю чи вибухівкою.

“Це відбувається в темну пору доби, причому, поки триває «процес», кілька окупантів наглядають за вікнами будинку, щоб убезпечитися від небажаних випадкових очевидців. Подібні “нічні роботи” помітили відразу в кількох житлових будинках п’ятого та сьомого мікрорайонів”, додали в “Енергоатомі”.

Джерело

Катували електрострумом і хімікатами – СБУ викрила окупантів, які на Запоріжжі “полювали” на патріотів

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×