Українські зірки та телеведучі розповіли про свої відчуття та емоції, які переживають через вторгнення Росії. Також вони поділилися швидкими техніками самозаспокоєння під час війни і способами підтримки інших, які кожен може використовувати у повсякденному житті. У відео нижче своїми секретами ділиться співачка Злата Огневич.
Зірка каже, що їй дуже боляче. Іноді виникає спустошення. Але вона навчилася трансформувати свої емоції у творчість. І це їй допомагає. А ще стають у нагоді певні фізичні вправи. Які саме – дивіться у відео.
![Техніки самозаспокоєння під час війни – секрети від Злати Огнєвич 2 Скажи чесно, ти як? Злата Огнєвіч](https://i.ytimg.com/vi/9Ih0-no_PR8/maxresdefault.jpg)
Підготовлено у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської щодо створення Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки. За підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).
Партнерський матеріал