Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1132
1132

СБУ оприлюднила відео наслідків ракетного удару по дамбі на Дніпропетровщині

СБУ оприлюднила відео наслідків ракетного удару по дамбі на Дніпропетровщині

СБУ оприлюднила відео наслідків ракетного удару по дамбі на Дніпропетровщині, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний Телеграм-канал відомства.

СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом ворожих ракетних ударів по дамбі Карачунівського водосховища на Дніпропетровщині. Також раніше Служба безпеки почала розслідування обстрілу окупантами ТЕЦ на Харківщині, – йдеться у повідомленні СБУ.

Провадження відкрито за ч.2 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

Слідчі Служби безпеки збирають відповідну  доказову базу для притягнення винних до відповідальності, зокрема і в рамках міжнародного судочинства. Адже дії росіян – ніщо інше, як військовий злочин, зазначає в.о. Голови СБУ Василь Малюк.

«Країна-терорист намагається створити гуманітарну катастрофу і вкотре показує всьому світу свою справжню суть. Не маючи змоги перемогти на полі бою, росія від безвиході завдає ударів по цивільним об’єктам та критичній інфраструктурі. Ворог марно думає, що коли після обстрілів дамб українські річки вийдуть з берегів, то це йому допоможе. Насправді ж такі дії викликають в українців лише додаткову лють та завзятість – і ця хвиля знесе тільки самих окупантів», – додав Василь Малюк.

Відео наслідків ракетного удару по дамбі на Дніпропетровщині, оприлюднене СБУ, нижче:

Ворог знову завдав ракетного удару по Кривому Рогу

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×