Шестирічному Філіпу з Нікопольського району терміново потрібна допомога

Знайомтеся – це Філіп Віталійович Бєлєкчі. Він же – рудоволосе сонечко. Філіпу 6 років, він мешкає у селі Борисівка Нікопольського району. Хлопчик із багатодітної родини, і йому терміново потрібна допомога. Дитина має інвалідність через вроджену ваду розвитку хребта. Філіпу допоможе операція, яка коштує 169 384 гривень.

Детальніше про хлопчика, про його родину і його ситуацію Nikopolnews розповість, посилаючись на благодійний фонд «Дітям Нікополя», який опікується дитиною.

Маленький Філіп з’явився на світ 10 вересня 2014 року богатирем – з вагою 5600 грамів. Приблизно до року розвивався, як усі дітки. Пізніше мама Марина помітила, що у синочка, щось не так з хребтом, на спинці почав повільно рости “горб”.

Оскільки родина живе в селі, кваліфіковану медичну допомогу та консультацію отримати було неможливо. Для того, щоб поїхати в Дніпро, потрібні були фінанси, яких катастрофічно бракувало, оскільки у той час важко захворів чоловік Марини, і усі кошти йшли на його лікування. Окрім Філіпа, в родині є семеро дітей, четверо з яких на той момент були неповнолітніми.

Коли сім’я Бєлєкчі трохи вийшла з фінансової кризи, мама повезла Філіпа в Дніпро, а після – в Харків на консультації. У три рочки Філіпу оформили інвалідність. Пізніше, після проходження МРТ порекомендували носити корсет. Але кут викривлення до того моменту вже досяг 113°, а рекомендація лікарів з приводу корсета була помилковою.

На сьогодні мама Марина з Філіпом тричі були в Києві на обстеженнях МРТ, КТ і консультаціях у доктора Курільца И.И. у “Міжнародному центрі нейрохірургії”. На травень цього року призначена операція. Як сказав лікар, випадок дуже складний та рідкісний. І навіть при тому, що оперувати Філіпа візьмуться американські лікарі з організації Spine Hope, ризик складає 50% (невідомо як поведеться організм після операції). При цьому, якщо нічого не зробити, то з часом викривлення стане незворотним і з роками може тільки посилюватися. В результаті дитина ризикує отримати проблеми в роботі ШКТ, серця, сечостатевої системи, опорно-рухового апарату.

Батьки та фонд вирішили поборотися за ці 50%.

Металоконструкцію, яка фіксуватиме хребет, нададуть безкоштовно, а ось вартість самої операції складає 169384,00 грн. Це непідйомна сума для сім’ї Філіпа. У селі для Марини роботи немає, а її чоловік на інвалідності.

Друзі, збір дуже терміновий, оскільки часу до травня місяця залишається зовсім мало. Тому ми звертаємося до усіх небайдужих людей допомогти цій багатодітній родині сплатити операцію. Це дуже важливо для Філі, для його здоров’я і майбутнього самостійного життя, – звертаються до всіх небайдужих у фонді.

На заклик вже відгукнулося багато людей. Нікопольці проводять благодійні акції та майстер-класи, перераховують кошти на рахунок, деякі підприємці віддають частку свого заробітку. Але часу надто мало, а зібрати ще потрібно дуже багато. Тому ми просимо кожного, кому не байдужа доля цього хлопчика-сонечка, допомогти посильною сумою.

Зараз у всіх важкі часи, але у тих, хто має проблеми зі здоров’ям – вони надскладні.

Кошти можна перерахувати на реквізити фонду «Дітям Нікополя», обов’язково вказавши, що вони для Філіпа, у призначенні платежу. Заздалегідь дякуємо!

Платіжні реквізити фонду:

  • UA113052990000026004060733219
  • ЄДРПОУ 37338281
  • Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву за ПОСИЛАННЯМ.
  • № картки 5169330518257016 (картка відкрита на ім’я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну виключно для благодійних внесків та прив’язана до рахунку Фонду).

Або скориставшись послугою QR-код.

To Top