Школярі з Олексіївки зібрали цілий причеп сміття для благодійності (фото)

Школярі з села Олексіївка Нікопольського району зібрали цілий причеп вторинної сировини, яку вони передали на благодійність у Нікополь. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на публікації Ліни Фролової, що разом з родиною ініціювала і реалізує у нашому місті проект «Веселий сміттяр».

Я вже казала, що діти і молодь у нас прекрасні? То знову скажу, бо так воно і є. Олексіївська школа приємно здивувала акцією до Дня Землі. Ми навіть не уявляли, що учні принесуть стільки вторинної сировини – але ж ви подивіться на фото! Ледве все змогли в причеп скласти, і дещо довелося везти в багажнику, – написала Ліна Фролова.

Ліна Фролова подякувала своїм юним помічникам, і окремо – їх педагогу Тетяні Бортновській, яка творчо і відповідально підійшла до організації акції.

Пізніше Ліна повідомила, що учні Олексіївської школи зібрали вторинної сировини на 300 гривень, які будуть перераховані для лікування підопічних БФ “Дітям Нікополя”.

Знаючи ціни на вторинну сировину, можна сказати, що це дуже багато. А ще треба відзначити, що діти разом з педагогами і батьками зменшили кількість сміття, що викидається, більше ніж на цілий причеп, – зазначила вона.

Нагадаємо, Ліна Фролова разом з родиною вже більше року збирають вторинну сировину, а всі виручені за неї кошти передають на благодійність. Навколо цієї ініціативи об’єднується все більше, і більше нікопольців, які сортують власні відходи, збирають сміття на вулицях міста та в його околицях, залишають в спеціально встановлених контейнерах вторинну сировину, допомагаючи таким чином природі і людям, які потребують підтримки.

 

To Top