Шоу на воді у Нікополі: як це буде

Нікопольці заінтриговані анонсом шоу на воді, яке заплановане в рамках святкування Дня металургів. Сюрприз готує для городян компанія Інтерпайп. Шоу відбудеться на набережній, і такого точно в Нікополі ще не було.

В Інтерпайпі трохи привідкрили завісу таємниці і розповіли про в загальних рисах, як все буде відбуватися. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись насторінку компанії у Фейсбуці.

Шоу на воді відбудеться на 75-метрової баржі. Вогняне, піротехнічне, лазерне шоу будуть відмінно видно з міської набережної на дамбі, – обіцяють організатори.

Також в програмі заходу на набережній – шоу барабанщиків.

Крім того, до Дня металурга відбудеться відкриття після реконструкції ще однієї ділянки набережної. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що тут поклали тротуарну плитку, встановили лавочки, урни, озеленили територію, а також встановили три арт-об’єкта: копії Ейфелевої вежі і Біг-Бена, а також конструкцію у вигляді земної кулі.

Початок заходу – о 20:00. Шоу на воді стартує о 21:30.

Зазначимо, що шоу на воді Інтерпайп проведе не тільки в Нікополі, але і в Дніпрі. Тут історію металургів покажуть у лазерно-проекційному шоу, подивитися його можна буде з Фестивального причалу. У шоу використовуються технології, які раніше в Дніпрі не застосовувалися. Будуть задіяні 125-метрова труба колишнього мартена (зараз – інсталяція Dnipro Light Flower) і найвідоміший арт-об’єкт ІНТЕРПАЙП СТАЛІ «Дніпровський восход» – 60-метрове «Сонце». Розробники шоу – світлотехнічна компанія Expolight.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі з’явиться своя Ейфелева вежа – на дамбі закінчується реконструкція чергової ділянки (фото)

У Нікополі з’явиться свій Біг-Бен

На набережній у Нікополі встановили третій арт-об’єкт – земну кулю (фото)

To Top