Сім’я телезірки Даші Астаф’євої взяла собаку з Нікопольського притулку (фото)

Відома телеведуча, модель і співачка, уродженка Покрова Даша Астаф’єва, зробила зворушливу фотосесію зі своїми трьома чотирилапими вихованцями. Одну з собачок взяли у Нікопольському притулку для бездомних тварин. Про це Nikopolnews розповідає, посилаючись на волонтера Олену Омельченко.

Пощастило опинитися в зірковій родині крихтці Еліс. Зараз вона вже мало нагадує того змученого голодом і хворобою цуценя, яким потрапила до волонтерів.

Олена Омельченко щиро дякує Даші Астаф’євій і її мамі Ірині за те, що зігріли малятко своїм теплом і подарували їй затишний дім.

Краса Даші Астаф’євої підкорила світ! Захоплюючись її зовнішньою красою, багато хто і не здогадуються про красу її душі! Ймовірно, її секрет в доброті!, – написала волонтер.

Вона також зазначила, що поруч із зірковою Дашею і маленька Еліс стала супер-зіркою.

Маленьке, згорьоване, змучене голодом і хворобою щеня у Дашиній сім’ї перетворюється на гламурну столичну панночку!
Цю невелику фотосесію Даша зробила спеціально для нас. Даша, дякую за твоє добре серце, за твою душевну щедрість. Спасибі мамі Ірі за щасливу колишньопритулківську собакодитину!
Ви – чудові люди, а добрі вчинки завжди повертаються сторицею!, – написала Олена Омельченко.

Даша, в свою чергу, подякувала в коментарях Олені за теплий відгук і за її щоденний подвиг волонтера.

Нагадаємо, кілька років тому собаку з Нікопольського притулку взяла інша теледіва – Оксана Марченко. В Київ повезли сліпу Касю, яка вже гинула на вулиці, коли її знайшли волонтери. Оксана не раз викладала відео про свою улюбленицю і показувала, в яких умовах живе собака. Касю пролікували, забезпечили їй турботу і догляд.

На жаль, далеко не всім тваринам щастить знайти люблячу сім’ю. Багато з них так і помирають у притулку, не дочекавшись свою Людину. Якщо ви шукаєте Друга, зверніться до волонтерів і подаруйте щасливу долю комусь із їх вихованців.

To Top