5 /5
Based on 5 ratings
100%
529
Нікополь
529

Ситуація у Нікополі 18 квітня станом на ранок: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 18 квітня: звернення Олександра Саюка

Якою є ситуація у Нікополі 18 квітня станом на ранок, розповів міський голова Олександр Саюк у своєму традиційному зверненні, передає Nikopolnews.

За словами Олександра Саюка, за ніч надзвичайних ситуацій у Нікополі не траплялось, місто та всі його служби працюють у штатному режимі.

Міський голова нагадав, що, згідно з розпорядженням начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентина Різніченка починаючи відсьогодні комендантська година скорочується і триватиме щодня з 22.00 до 5.00. Також додатково, у ніч з 23 на 24 квітня (під час святкування Великодня) комендантську годину скасовано. Цієї ночі для зручності жителів міста буде працювати вуличне освітлення та курсуватиме громадський транспорт.

Дякуючи нашим військовим ми маємо стабільну ситуацію у регіоні. В межах доріг поруч з Нікополем та районом техніки та сил ворога немає. Бажаю вам продуктивного робочого дня! Не нехтуйте сигналами тривоги! Почувши сирену перейдіть в укриття. Бережіть своє життя та здоров’я, – сказав Олександр Саюк.

Ситуація у Нікополі 17 квітня станом на ранок: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 17 квітня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

 

To Top
Ще новини ⬇