Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
770
770

Ситуація у Нікополі 29 березня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 29 березня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

Якою є ситуація у Нікополі 29 березня станом на вечір, розповів у своєму традиційному зверненні міський голова Олександр Саюк, передає Nikopolnews.

За його словами, надзвичайних ситуацій у місті не було зафіксовано. Ворожих військ та техніки в рамках доріг біля міста немає, тож є надія, що вечір буде добрим, а ніч спокійною. Проте, під час сирени необхідно вжити всіх заходів для забезпечення власної безпеки.

Щодо гуманітарної ситуації у Нікополі

За останніми даними у Нікополь прибули й зареєструвалися понад 900 переселенців з районів країни, де тривають бойові дії – Чернігова, Маріуполя, Харкова та ін. Влада докладає зусиль, щоб у нас вони почували себе добре та були забезпечені всім необхідним. Міський голова подякував усім нікопольцям, хто надав для притулку переселенців своє житло.

Звертаюсь й до адміністраторів окремих груп міста у соцмережах. Сподіваюсь, що хоча б війна стане для вас приводом не публікувати відверті провокації. У своїх попередніх зверненнях я надавав розгорнуті пояснення щодо, наприклад, тієї ж гуманітарної допомоги. Тож немає сенсу розганяти перекручені факти, якщо ми, сподіваюсь, знаходимось з вами по одну сторону фронту, – сказав Олександр Саюк.

Він також повідомив, що зараз влада активно працює, щоб посилити роботу саме на гуманітарному напрямі. Це допоможе зробити певні запаси та підготуватися до ситуацій різного характеру.

Я вдячний усім нікопольцях, хто допомагає продуктами харчування нашим військовим та теробороні. Ви допомагаєте наближати перемогу! – сказав міський голова.

 

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×