Скасування пільг для школярів у Нікополі і ситуація з коронавірусом: коментар олександра Саюка (відео)

Міський голова Нікополя Олександр Саюк прокоментував заплановане скасування пільгового проїзду в громадському транспорті для школярів, яке перевізники анонсували з 1 травня 2021 року. А також розповів про ситуацію з коронавірусом у Нікополі. Зокрема, про те, чи будуть посилюватися карантинні заходи і чи підуть діти з понеділка до школи.

Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на відео, оприлюднене прес-службою Нікопольської міської ради.

З приводу скасування пільг Олександр Саюк сказав, що проїзд по 2 гривні – це була ініціатива перевізників. З міського бюджету компенсації вони за неї не отримували. Зараз, коли діють карантинні обмеження та не дозволяється перевозити більше пасажирів, ніж кількість сидячих місць, а також у зв’язку з подорожчанням палива, перевізники зіткнулися з фінансовими труднощами і більше не можуть дозволити собі возити школярів за пільговою ціною.

– Відповідний лист з аргументацією рішення я отримав від Асоціації перевізників. А вчора оголошення з’явилося в соціальних мережах. Я почитав коментарі і розумію реакцію городян. Ми з депутатами зберемося і подумаємо, що можна зробити. Або будемо компенсувати перевізникам з бюджету ці 4 гривні, щоб залишити тариф школярам по 2 гривні. Або візьмемо на себе повністю перевезення школярів у навчальний час, – пообіцяв міський голова.

Що стосується ситуації в місті з коронавірусом, Олександр Саюк сказав, що вона погіршилася, але не критично. Тому додаткових обмежень в Нікополі поки вводити не будуть, а в понеділок школярі вийдуть на навчання. Але остаточне рішення з цього приводу буде прийматися в суботу. Все буде залежати від ситуації, яку моніторять щодня.

Детальніше – у відео нижче.

To Top