Сьогодні до Нікополя прибудуть учасники пробігу «Схід і Захід разом» (фото, відео)

Сьогодні Нікополь зустрічатиме учасників пробігу «Схід і Захід разом», який стартував 30 липня у Львові, повідомляє Nikopolnews.

Маршрут бігунів, проходить через 21 українське місто, серед яких Тернопіль, Вінниця, Умань, Петропавлівка, Кривий Ріг, Нікополь та інші. За 26 днів учасники подолають в цілому 1400 кілометрів.

Метою спортивної акції є затвердження ідеї державності України, відзначення 30-річчя Незалежності України та популяризація здорового способу життя. У кожному місті до спортсменів долучаються десятки охочих разом подолати дистанції в межах певного міста.

Учасники пробігу взяли у свою «мандрівку» державний прапор, на якому розписуються українці з кожного відвіданого ними населеного пункту.

Завершити пробіг планують 24 серпня у Сєвєродонецьку, якраз у День Незалежності.

Вчора, 13 серпня, бігунів зустрів Кривий Ріг. Про це повідомляє видання Перший Міський.

Надвечір 13 серпня на в’їзді до Кривого Рогу зібралися міські активісти та спортсмени, аби зустріти учасників пробігу «Схід і Захід разом» та долучитися до нього.

Усі охочі містяни, яких виявилося близько 20 осіб, мали змогу пробігти з гостями до пам’ятника Козаку Рогу, що становить дев’ятикілометрову дистанцію.

Наступна «станція» бігунів – Нікополь. Їх зустрінуть на в’їзді у місто з боку Кривого Рогу (біля дорожнього знаку «Нікополь») орієнтовно о 17:00. Далі учасники заходу бігтимуть по Херсонській до міської набережної. До них приєднаються спортсмени з «Інтерпайп».

О 18:10 – 18:40 – рівняння біля арт-об’єкту «I LOVE NIKO», урочиста промова ведучого.

Усіх бажаючих запрошують стати свідками цієї нестандартної події.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі відкрили дошку пам’яті учаснику АТО

У новому храмі Нікополя сьогодні вперше дзвонив найбільший дзвін-набат (фото)

Нікопольці співали за Україну до 30-річчя Незалежності (фото, відео)

To Top