Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
893
893

Спортсменка з Нікополя перемогла на Чемпіонаті Світу серед молоді зі скелелазіння

Спортсменка з Нікополя перемогла на Чемпіонаті Світу серед молоді зі скелелазіння

Спортсменка з Нікополя перемогла на Чемпіонаті Світу серед молоді зі скелелазіння. Гарну новину повідомила пресслужба Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

У столиці Південної Кореї 18-27 серпня 2023 року пройшов головний турнір молодіжного сезону зі скелелазіння – Чемпіонат Світу.

Це вже 32-й турнир в історії молодіжних змагань зі скелелазіння. Цьогоріч серед більше ніж 600 юних скелелазів з понад 40 країн світу, у змаганнях виступала й збірна України. Збірну України представляли 12 талановитих спортсменів, серед яких дві вихованки ДЮСШ “Електрометалург” Поліна Халькевич та Оксана Бурова.

Найвищу нагороду змагань у дисципліні на швидкість здобула Поліна Халькевич. Вона посіла перше місце, показавши у фіналі час — 10,52 сек. Примітно, що усі інші призові місця у цій групі, як серед чоловіків так і серед жінок, посіли китайські спортсмени.

Ця перемога має особливе значення – для Поліни це перше золото на Чемпіонаті Світу серед молоді, а також перша медаль для нашої збірної. Вітаємо спортсменку та її тренерів – ЗТУ Наталію Кудренко та Ярослава Гонтарика, – йдеться у повідомленні пресслужби НМР

Ще новини Нікополя: Спортсменка з Нікополя здобула бронзову нагороду у Словенії (фото)

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×