131
131

Спортсмени з Нікополя перемогли у низці змагань в Україні і за кордоном (фото)

Спортсмени з Нікополя перемогли у низці змагань в Україні і за кордоном. Їх імена назвали у Нікопольській міській раді.

Нікопольських спортсменів та їх тренерів вітають із досягненнями, передає Nikopolnews.

Спортсмени з Нікополя перемогли у низці змагань

12-14 липня у Львові проходив фінал Кубку України з легкоатлетичних метань 2024 та Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань пам’яті ЗТУ Є.Сюча.

Легкоатлети ДЮСШ «Електрометалург» показали гарні результати:

• 1 місце – Ілля ФЕДОТОВ (метання молоту, юнаки U-16)
  • 1 місце – Данііл ЮХИМЕНКО (метання молоту, U-18)

Вітають спортсменів та їх тренера ЗТУ Володимира ВОЛОВИКА.

12-13 липня у Києві проходив Кубок України зі скелелазіння (швидкість – ІІ етап), де вихованка ДЮСШ «Електрометалург», майстер спорту України Оксана БУРОВА виборола срібну нагороду.

Крім того еещодавно завершилися два етапи Кубку Європи зі скелелазіння серед дорослих, де також  брала участь Оксана БУРОВА.

ІІІ етап Кубку Європи проходив з 21-го по 22-ге червня у Німецькому місті Аугсбург.

Кубок проходив у двох дисциплінах: швидкість та трудність. Оксана БУРОВА потратила до фіналу (швидкість).

А 24 червня 2024 року в Інсбруку (Австрія) відбувся IV етап Кубка Європи зі скелелазіння (швидкість). У змаганнях брали участь 50 спортсменів із 10 країн Європи: 33 чоловіки та 17 жінок.

Національна збірна команда України, до складу якої входить Оксана БУРОВА, виборола 1 місце.

Вітають спортсменку та її тренера – ЗТУ Ірину БОРЩАГОВСЬКУ.

З 27 по 30 червня в Іспанії проходив чемпіонат світу з естетичної групової гімнастики, де команда України, до складу якої входять дві вихованки відділення художньої гімнастики ДЮСШ «Електрометалург» – Софія РИЧКОВА і Анастасія САВЮК, посіла 11 місце серед 22 команд.

Вітають спортсменок!

22.06.2024 р. в м. Оберегері (Швейцарія) відбувся шаховий турнір Vierwaldstätter GP_Ägeri 2024. 64 учасника (Франції, Німеччини, Швейцарії, України, Індії, Ліхтенштейну) Швейцарська система , 7 турів (15+0) .

Гарний  результат показали юні Нікопольці Шевченко Данило та Хамраєв Нікіта.

У загальному заліку Хамраєв Нікіта – 2 місце (тренер Мартіян О.) Шевченко Данило – 4 місце (тренер Григор’ян Д.) , в категорії до 13 років – Хамраєв Нікіта 1 місце (тренер Мартіян О.) , Шевченко Данило-  3 місце (тренер Григор’ян Д.).

Ще новини Нікополя: Уродженка Нікополя Дар’я Ткачова виборола «золото» на Кубку Європи зі скелелазіння!