Стала відома причина раптової зупинки серця 19-річного Антона з Нікополя

Як повідомляв раніше Nikopolnews, 19-річний хлопець з Нікополя раптово, на фоні повного здоров’я, втратив свідомість. У нього зупинилося серце, яке лікарям вдалося запустити, але потім Антон впав у кому. Хлопець потребує фінансової допомоги небайдужих.

Стала відома причина раптової зупинки серця Антона. Про неї розповіли у БФ «Дітям Нікополя», який взяв під опіку хлопця.

Антон був обстежений і йому встановили діагноз: гіпертрофічна кардіоміопатія – захворювання серцевого м’яза, виражене гіпертрофією міокарда шлуночків. Це і стало причиною непритомності та клінічної смерті.

Зазначається, що найчастіше ця хвороба буває спадковою, а бабуся Антона померла саме внаслідок раптової зупинки серця.

Ще до хвороби Антон займався спортом, грав у футбол, можливо, фізичні навантаження вплинули на загострення.

Зараз Антон знаходиться на електрокардіостимуляторі, тому, що його серце працює не стабільно, а також здійснюється медикаментозна підтримка. Пневмонії й температури наразі немає. Антон відкриває очі, чує голос, відзначається невелике ворушіння рук і ніг.

Нещодавно був лікарський консиліум, на якому не виключили можливу операцію на серці з установкою кардіостимулятора. Інший варіант лікування – медикаментозна терапія.

Але в будь-якому випадку тепер Антону доведеться приймати ліки пожиттєво, адже  найменше навантаження може призвести до зупинки серця.

Батьки хлопця щиро дякують всім, хто переживає за їх сина і допомагає.

Це додає нам сили йти далі, як би важко не було! Будемо продовжувати боротися за життя і за майбутнє нашого синочка, – кажуть вони.

Завдяки вашій допомозі, ДОРОГІ ДРУЗІ, вчора і сьогодні фонд зміг купити для Антона необхідні ліки та ентеральне живлення. За вчора це 2213,48 грн. Завдяки благодійникам вдалося зібрати 2149 грн, але насправді Антона підтримало більше людей, і сума повинна бути більшою, тому, будь ласка, дорогі друзі, відгукніться, хто допоміг хлопцю, але не вказав в призначенні платежу, що це допомога для Антона, – просять у фонді.

Як допомогти Антону:

Платіжні реквізити фонду:

  • UA113052990000026004060733219
  • ЄДРПОУ 37338281
  • № картки 5169330518257016

(Картка відкрита на ім’я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну та прив’язана до рахунку Фонду, картка відкрита саме для благодійних внесків).

ОБОВ’ЯЗКОВО ВКАЖІТЬ В ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ “БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДЛЯ МОРГУН АНТОНА.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Внезапно остановилось сердце: 19-летний никопольчанин нуждается в помощи

Самодельное устройство – названа предварительная причина взрыва авто в Днепре

Пропавшего в Никополе 17-летнего парня нашли

 

To Top