Стало відомо, хто з підприємців Нікополя отримає компенсацію з бюджету

Як повідомляв раніше Nikopolnews, підприємці Нікополя мали можливість подати заявку на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами суб’єктам мікро- та малого підприємництва. Конкурс вже пройшов і адресати отримання компенсації визначені.

29.04.2021 року у виконкомі пройшло засідання  конкурсної комісії з часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами суб’єктам мікро- та малого підприємництва. Про це повідомляють у пресслужбі Нікопольської міської ради.

Конкурс тривав з 01 по 16 квітня, за цей період надійшло 3 заяви від претендентів:

  • ПП «Бразерс2»,
  • ПП «Канріт»,
  • ТОВ «Агро Нік».

В бюджеті міста, відповідно до Програми малого та середнього підприємництва в м. Нікополі на 2021-2023 роки, на 2021 рік на цей захід  виділено 80 000 гривень.

Спеціалістами управління економіки, фінансів та міського бюджету проведена відповідна робота з організації конкурсу. Після розкриття конвертів претендентів проводилась перевірка достовірності зазначеної інформації. Конкурсна комісія після вивчення документів претендентів вирішила відшкодувати частину сплачених відсотків в 2020 році за кредитами всім учасникам конкурсу.

Завтра последний день: выгодное предложение для предпринимателей Никополя

To Top