Стало відомо, хто претендує на посаду директора НКДЦ

7 липня 2021 управлінням гуманітарної політики Нікопольської міської ради було оголошено повторний конкурс на посаду директора комунального закладу «Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр». Документи приймалися з 07.07.2021р. по 06.08.2021 р. включно, повідомляють на офіційному сайті НМР, передає Nikopolnews.

Станом на 6 серпня документи для участі у конкурсі подав лише один претендент на посаду директора НКДЦ. Це мешканка с.Кам’янське Грибовська Вікторія Петрівна, яка нині працює заступником директора НКДЦ. Дану посаду вона займає з 2019 року.

38-річна Вікторія Петрівна Грибовська має профільну освіту (Дніпропетровський факультет Київського національного університету культури за спеціальністю «Театральне мистецтво», кваліфікація – режисер естради та масових свят).

У своєму мотиваційному листі вона написала, що у разі призначення її директором НКДЦ буде підтримувати існуючі у закладі творчі колективи та сприяти створенню нових, залучатиме інвестиції для розвитку центру, підвищуватиме його імідж серед населення тощо.

Відповідно до п.6 ст. 214  Закону України «Про культуру» усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту органу управління gumanitar-nmr@ukr.net, які передаються конкурсній комісії, – зазначають у пресслужбі НМР.

Перше засідання конкурсної комісії щодо конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр» відбудеться  17 липня 2021 року о 16:00 год.  в приміщенні Нікопольської міської ради (вул. Електрометалургів, 3, м. Нікополь, кабінет 420).

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Стало відомо, хто претендує на посаду директора краєзнавчого музею Нікополя

У Нікополі не змогли обрати директора Краєзнавчого музею

Стало відомо, кого обрали на посаду директора 17 школи у Нікополі

To Top