Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
7390
7390

Стало відомо, скільки мешканців Енергодара за приєднання до росії – результати соціологічного дослідження

Стало відомо, скільки мешканців Енергодара за приєднання до росії – результати соціологічного дослідження

Стало відомо, скільки мешканців Енергодара проти виходу Запорізької області зі складу України, а скільки – за приєднання до росії. Результати соціологічного дослідження оприлюднив у своєму Телеграм-каналі міський голова Енергодара Дмитро Орлов, передає Nikopolnews.

19–22 вересня 2022 року Центр соціологічних досліджень Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького на замовлення ДП «НАЕК «Енергоатом» дослідив громадську думку мешканців міста Енергодар Запорізької області, яке сьомий місяць поспіль перебуває під російською окупацією.

Опитування організували та провели російською мовою методом CATI (телефонне опитування), вибірка репрезентативна для дорослого населення Енергодара (віком 18 років і старше) за статтю і віком. Було опитано 1160 респондентів. Теоретична похибка дослідження не перевищує 2%, довірча ймовірність – 95%.

Під час опитування респонденти відповіли на два питання:

  • чи планують вони взяти участь у так званому «референдумі Запорізької області» та голосувати за питання входження до складу росії на правах суб’єкта рф;
  • чи підтримують вони вихід Запорізької області зі складу України та входження її до складу росії на правах суб’єкта рф.

За результатами дослідження, 74% енергодарців, які проживають на тимчасово окупованій території, не планують брати участь у голосуванні на референдумі, 16% – готові особисто відвідати дільниці для голосування в разі їх створення, 10% – не визначились.

Відповідаючи на друге запитання, 87% респондентів висловилися проти виходу Запорізької області зі складу України та входження її до складу росії, 6% – за вихід і приєднання до складу росії, 7% – не визначились.

Упродовж семи місяців війни та окупації Енергодара місцеві жителі, котрі не покинули місто, виступають категорично проти окупаційної влади та приєднання до росії. Результати соціологічних опитувань, що їх публікують російські пропагандистські ЗМІ, є такими ж брехливими, фейковими та далекими від реальності, як і вже заздалегідь заплановані в москві та «спущені» на місця результати псевдореферендуму, – написав Дмитро Орлов.

«У разі загрози виконуйте вказівки бойовиків» – мер Енергодара звернувся до мешканців напередодні «референдуму»

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×