Стало відомо, скільки нікопольці заборгували за газ

Понад 423 млн грн заборгували клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» за використане блакитне паливо. Про це Nikopolnews повідомили у пресслужбі компанії

Найнижчий рівень розрахунків у жителів Дніпра – 147 млн грн боргу. Криворіжці заборгували за газ 62 млн грн. Борг мешканців Кам’янського складає понад 45 млн грн. Нікополь же займає четверту сходинку цього «хіт-параду». Його мешканці заборгували постачальнику 16 мільйонів гривень.

У «Дніпропетровськгазі» наголошують, що розраховуватися за газ потрібно вчасно – щомісяця до 25 числа. Інакше у перспективі на споживачів чекає судова тяганина та примусове стягнення несплачених сум. Крім того, громадяни, які отримують субсидію і мають борги, ризикують втратити державну допомогу. Нині майже 4 тис клієнтів-субсидіантів вже протягом 3 місяців не сплачують за блакитне паливо.  Інформацію про таких злісних неплатників спеціалісти компанії надсилають до органів соціального захисту населення.

Щоб не накопичувати борги у майбутньому, фахівці ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» радять підключити тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Головна перевага цієї комерційної пропозиції – відсутність надмірних сум у платіжках під час холодів, коли споживачі використовують найбільше енергоресурсу і накопичують борги. Дізнатися більше про тариф та знайти калькулятор для обчислення суми щомісячного платежу можна ЗА ПОСИЛАННЯМ.

У ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» дякують усім споживачам, які дотримуються платіжної дисципліни та щомісяця розраховуються за блакитне паливо.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Нерестова заборона скінчилася: скільки порушень виявили на Дніпропетровщині (фото)

To Top