Стало відомо, як покарали нікопольця, що поцупив скриньку з пожертвами для Амелії

19 лютого 2021 року в Нікополі відбулася подія, яке сколихнуло все місто. З центрального універмагу невідомим було викрадено скриньку з пожертвами для Амелії Міщенко, яка має діагноз СМА, потребує шалено дорогого лікування і навколо порятунку якої об’єднався весь Нікополь.

Звісно, людей вкрай обурило, що хтось посмів украсти гроші у тяжко хворої дитини. І хоч, як потім з’ясувалося, в скриньці було всього 47 гривень, але сам факт такої крадіжки викликав масове засудження.

Фото злодія з камер відеоспостереження виклали в мережу, чоловіка досить швидко впізнали, а потім і затримали.

Над ним уже відбувся суд, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Єдиний реєстр судових рішень.

В матеріалах справи зазначено, що чоловік, який вкрав гроші для Амелії, раніше судимий не був, має середньо технічну освіту, не одружений, не працює. За місцем проживання характеризується посередньо. На обліку у нарколога не перебуває.

Підсудний свою провину визнав і щиро розкаявся. Суд, врахувавши це, а також те, що підозрюваний активно сприяв розкриттю злочину, та інші пом’якшуючі обставини, маючи за мету не тільки покарати людину, але і направити на шлях виправлення, не став позбавляти нікопольця віолі, а обрав покарання у вигляді 240 годин громадських робіт.

Також чоловік повинен компенсувати державі кошти, витрачені на проведення експертиз, у розмірі 170 гривень.

Школи Тернополя зібрали для Амелії більше 44 тисяч гривень

 

To Top