Став відомий борг нікопольців за газ

Стало відомо, скільки мешканці Нікополя та інших великих міст Дніпропетровщини заборгували за газ, передає Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Дніпропетровськгаз Збуту.

Майже 28% споживачів природного газу мають заборгованість перед ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут». Загальна сума боргу сягнула 405 мільйонів гривень, а понад 100 тисяч клієнтів компанії від початку року жодного разу не сплатили за газ, – йдеться в повідомленні компанії.

Найбільше заборгували жителі великих міст:

  1. Дніпро (71 млн грн боргу)
  2. Кривий Ріг (41 млн грн)
  3. Кам’янське (понад 33 млн грн)
  4. Нікополь (більше 10 млн грн)
  5. Новомосковськ (5,3 млн грн).

Традиційно по закінченню опалювального сезону тенденція заборгованості за комунальні послуги йде на спад. Але є боржники, які систематично порушують договірні відносини. Ці громадяни сприймають законодавчу заборону нараховувати пеню та відключати газопостачання як можливість ігнорувати платіжки. Але карантин у жодному разі не звільняє від необхідності розраховуватися за використане блакитне паливо, – зазначають газовики.

Працівники ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» постійно тримають зв’язок із несумлінними споживачами, надсилають їм листи-попередження з проханням погасити заборгованість. У разі ігнорування боргів, на злісних неплатників чекають судові позови. Крім того, у компанії наголошують: субсидіанти, які тривалий час не сплачують за використаний газ, ризикують залишитися без державної допомоги.

У компанії дякують тим споживачам, які не накопичують борги і сумлінно платять за використане блакитне паливо.

Нікопольців запрошують обговорити тариф на воду на 2022 рік

To Top