Суд скасував рішення міської ради Нікополя про затвердження складу Громадської ради

Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав протиправним і скасував рішення Нікопольської міської ради від 26 березня 2021 року «Про затвердження складу Громадської ради при Нікопольській міській раді». Текст відповідного рішення оприлюднено на сторінці Громадської ради у Фейсбуці, передає Nikopolnews. Ми знайшли дану інформацію і в Єдиному реєстрі судових рішень.

Рішення суду датоване 14 липня 2021 року. Головуючим суддею виступав Бондар М.В.

Представником позивача був Зарубін Є.М., а представником відповідача – Гречишникова В.В.

Позовну заяву до Нікопольської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення – задовольнити повністю.
Визнати протиправним та скасувати рішення Нікопольської міської ради №5-6/VIII від 26.03.2021 року «Про затвердження складу Громадської ради при Нікопольській міській раді».
Стягнути на користь позивача з Нікопольської міської ради судові витрати у розмірі 908 (дев`ятсот вісім) гривень, – йдеться в рішенні.

Також зазначається, що рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржено в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

Нагадаємо, склад Громадської ради у Нікополі був затверджений через майже 2,5 роки після його формування. Депутати міської ради минулого скликання відмовлялися виносити позитивне рішення. Після декількох невдалих спроб це зробили депутати вже нового, восьмого, скликання. Навесні 2018 року через відмову обранців затверджувати склад ГР у Нікополі відбувалися резонансні події: зриви сесій, обливання зеленкою та кефіром і навіть стрільба у сесійній залі.

Активісти облили кефіром депутата Олександра Рибакова, після чого він почав стрільбу

Тодішнього міського голову Андрія Фісака облили зеленкою

Затверджена у березні цього року ГР вже провела низку засідань. Її очільником обрано на першому засідання Сергія Горгіладзе.

Скріни з Єдиного реестру судових рішень

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі скликають сесію міської ради: що розглянуть

Лифт за миллион для исполкома Никополя: объявили новый тендер после двух отмен

Про що писали газети Нікополя у червні 1941 року (фото)

To Top