Тариф на електроенергію з 1 жовтня у Нікополі і регіоні: YASNO роз’яснює

Компанія YASNO  нагадує споживачам, що з 1 жовтня для мешканців Дніпропетровщини, як і для мешканців усієї України, почав діяти знижений тариф на електроенергію, передає Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу компанії.

Зазначається, що Кабінет Міністрів України Постановою №859 від 11 серпня 2021 року встановив для всіх жителів України нові ціни на електроенергію, які діятимуть з 1 жовтня 2021 року по 30 квітня 2022 року включно. Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») нагадує жителям Дніпропетровщини, які домогосподарства зможуть сплачувати за зниженим тарифом.

З 1 жовтня поточного року для населення встановлюються нові тарифи на електроенергію в залежності від місячного споживання. Для індивідуальних споживачів діятимуть наступні тарифи:

  • при споживанні електроенергії до 250 кВт∙год на місяць включно ціна становить 1,44 грн/кВт∙год з ПДВ. Тобто за такого споживання кожна кіловат∙година дешевшає на 24 копійки (у порівнянні з ціною, що діяла раніше);
  • при споживанні понад 250 кВт∙год на місяць застосовується ціна 1,68 грн/кВт∙год з ПДВ на весь спожитий обсяг енергоносія, включаючи перші 250 кВт∙год. Отже, за такого споживання тариф на електроенергію не зміниться.

Окремий тариф встановлено для колективних побутових споживачів та гуртожитків:

  • 1,68 грн/кВт∙год з ПДВ незалежно від обсягів споживання. Цей тариф теж не зазнав змін.

Також без змін залишаються тарифні коефіцієнти для багатозонних приладів обліку. І власники двозонних лічильників продовжуватимуть сплачувати вдвічі менше за електроенергію, спожиту з 23:00 до 7:00.

«Сучасні технологічні рішення і корисні побутові звички допоможуть кожній родині оптимізувати енерговитрати і щомісяця заощаджувати кошти. Так, встановлення нашого енергоефективного набору з двозонним лічильником і перенесення роботи найбільш енергоємних приладів на нічний час дозволять зменшити витрати на електроенергію до 50%. А для коректного відображення в місячних рахунках фактично спожитих обсягів слід своєчасно передавати показання лічильників», – зазначив директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Щоб сплачувати за фактично спожиті кіловат∙години за встановленими КМУ тарифами YASNO вкотре нагадує приватним клієнтам у Дніпропетровській області про необхідність фіксувати і передавати показання лічильників, починаючи за два дні до кінця кожного місяця і до 2 числа включно наступного місяця. Передати показання можна за допомогою зручних дистанційних сервісів постачальника:

  • в Особистому кабінеті,
  • на сторінці швидкої передачі показань,
  • через Viber-бот YASNO-online.

Також показання електролічильника можна направляти своєму оператору системи розподілу.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

YASNO відповів на найпоширеніші запитання з електропостачання

Тарифи на “комуналку” у Нікополі у вересні

Акції в АТБ Нікополя з 29 вересня до 5 жовтня

Хіти

To Top