«Тепер успішний тестувальник»: Денис Портной з Нікополя поділився своєю історією

Денис Портной з Нікополя з дитинства має інвалідність 1 групи, пересувається на кріслі колісному. У нашому недосконалому суспільстві, де доступність, м’яко кажучи, не на вищому рівні, йому було важко знайти себе, але він – наполегливий, розумний і талановитий. Тому зумів досягти успіху, незважаючи на безліч перепон і відверту дискримінацію.

Історією 41-річного Дениса поділилися ініціатори проекту «На рівних», що покликаний збільшити статистику працевлаштування людей з інвалідністю, передає Nikopolnews.

Сьогодні він успішний тестувальник, якого клієнти знаходять самі. Чоловік встиг побувати проджект-менеджером і бізнес-аналітиком, та все ж переважило захоплення ІТ-сферою, – пишуть на сторінці проекту у Фейсбуці.

А починав свій кар’єрний шлях Денис, як і більшість молоді, з роботи у сферы обслуговування – у 2001 році він робив ксерокопії у приміщенні бюджетної організації.

Цей факт дещо «муляв очі» літнім жінкам, які жили неподалік. Денис розповів, що вони ходили та дошкуляли, мовляв: «Що це у вас тут інвалід працює?». В результаті «точку» ксерокопії закрили, а Денис залишився без роботи.

Після того був вступ до університету, де Денис Портной  отримав знання, досвід у написанні наукових робіт і, звісно, диплом. Саме з ним чоловік вирушив до служби зайнятості.

Тут сталося чергове неприємне відкриття – у службі тільки й змогли, що здивуватися, як Денис спромігся отримати диплом, ще й з відзнакою.

Не дивлячись на досягнення у навчанні, установа змогла запропонувати молодій людині посаду з мінімальною оплатою на іншому кінці міста – заробітку вистачило б хіба що на таксі. Пояснивши цю проблему, служба пообіцяла «мати на увазі» та зателефонувати якщо з’явиться щось краще.

Однак йшли роки, а дзвінка так і не було. Та він був уже й неактуальний. Денис спрямував отримані знання у правильне русло і зараз працює на бажаній роботі з бажаною зарплатнею.

Тепер він каже:

«Добре, що не зателефонували. А то так би і працював на якійсь нервовій роботі за мізерні гроші».

 

To Top