У дитсадках Нікополя нові правила прийому і забирання дітей

У дитячих дошкільних закладах Нікополя з сьогоднішнього дня, 30 серпня 2021 року, діють нові правила прийому і забирання дітей. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на інформацію, яку батьки отримали від адміністрації та вихователів.

Отже, що змінилося? До сьогоднішнього дня в період карантину батьки не заходили на територію дитячого садка, приводячи і забираючи свою дитину. Малюків зустрічали перед воротами медсестра і вихователі. Тепер же обмеження дещо послабили.

Починаючи з 30.08.2021 (з понеділка):

  • Батьки в захисних масках приводять дітей, на воротах медична сестра вимірює дітям температуру, і після цього батьки особисто приводять дитину на майданчик і передають вихователю.

Як забирати дитину з садочка?

  • на території закладу батьки повинні знаходитись в захисних масках, і забирати дитину з ігрового майданчику.

У разі несприятливих погодних умов алгоритм дій такий:

  1. Батьки двонять у домофон групи (за його наявності)
  2. Заходять до закладу суворо в захисних масках, які повністю закривають ніс та рот.
  3. Обробляють руки антисептиком, який повинен знаходитись при вході до закладу.
  4. Забирають дитину в груповій роздягальні. Забороняється заходити до групової кімнати. Забороняється знаходитися в роздягальній кімнаті більш ніж 4 особи (2 батьків 2 дитини).

Також зазначимо, що Міністерство охорони здоров’я України затвердило нові карантинні заходи у дитячих садах, які допоможуть боротися з поширенням COVID-19. Про це повідомила пресслужба МОЗ у п’ятницю, 27 серпня.

Згідно з документом:

  • вихователів та інших працівників будуть допускати до дитсадка після виміру температури і за умови наявності захисної маски.
  • вихователі можуть не використовувати маски під час занять у групах, однак при переміщенні між приміщеннями обов’язково надягати маску. Всі співробітники при спілкуванні між собою повинні бути в масках.
  • якщо у співробітника температура тіла вище ніж +37,2 або є ознаки ГРВІ, то він не допускається до роботи. Якщо температура підвищилася або ознаки ГРВІ з’явилися ще вдома, то співробітник залишається вдома.

Крім того, у МОЗ також затвердили, що безконтактний температурний скринінг дітей тепер будуть проводити тільки при вході. Якщо є ознаки ГРВІ або температура тіла вище за +37,2, то при відсутності батьків дітей потрібно ізолювати в спеціальному приміщенні. Після цього терміново повідомити батьків.

У МОЗ наголошують, що всі заходи – вимір температури, обробка або миття рук – повинні проводитися в ігровій формі.

На час карантину заборонено використовувати м’які іграшки, проводити батьківські збори (тільки дистанційно), перебувати у приміщеннях дитсадка в вуличному взутті.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Нікопольцям пропонують добровільно задекларувати свої статки

Акції в АТБ Нікополя з 25 до 31 серпня

Поліцейські Нікополя відвідують дитячі садочки (фото)

To Top