Ворог обстрілював Нікополь і район, а також Криворіжжя. Росіяни атакували два райони області безпілотниками та артилерією.
Про наслідки ворожих атак Nikopolnews повідомляє з посиланням на очільників області і громад.
Нікополь і район
На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Марганецька, Червоногригорівська і Мирівська громади.
За словами міського голови Нікополя Олександра Саюка, вечір і ніч у місті минули без надзвичайних ситуацій, проте ранок розпочався з обстрілу артилерією та дроном-камікадзе. Станом на зараз минулось без постраждалих та поранених. Інформація уточнюється.
Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, звертайтесь на гарячу лінію міської ради:
- 0 800 504 105 цілодобово
- 068 495 25 84 цілодобово
- 0566 69 60 61 цілодобово
Служби усувають наслідки попередніх обстрілів, допомагають нікопольцям.
Дорогі жінки! Нехай сьогоднішнє свято весни принесе вам такий довгоочікуваний спокій, миті з близькими, щасливі моменти та віру у краще, мирне майбутнє! Тримаймось, ми разом! Все буде Україна! – написав Олександр Саюк
Кривий Ріг
У Кривому Розі виникла пожежа. Пошкоджена транспортна інфраструктура.
Люди не постраждали.
Ще новини Нікополя і області: У Нікополі і Кривому Розі є постраждалі: ворог масовано атакував область (фото)
Крім того, ми писали: У Нікополі є поранена, загиблий і двоє поранених на Синельниківщині, також поранено людину у Дніпровському районі




