5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

2634
2634

У Мар’янському будують міст через затоку

На кордоні з Херсонською областю, у Мар’янському будують міст. Планується тимчасова переправа замість тієї, яку було підірвано на початку повномасштабного вторгнення росії, коли окупанти рвалися до кордонів Дніпропетровщини.

Тепер, після звільнення правого берега, загрози наступу на Криворізькому напрямку вже немає, і мешканці прикордоння Херсонщини і Дніпропетровщини намагаються повертатися до звичайного життя.

Про те, що будується міст, повідомляють на сторінці Нововоронцовської громади, передає Nikopolnews.

Шановні односельчани. На даний час відбувається будівництво тимчасової переправи через затоку в с. Мар’янське. Кошти на переправу вже виділені. Однак, потрібна наша допомога в облаштуванні під’їзду до цієї переправи. Допомогу вже надають жителі с. Мар’янське та с. Грушівка., – йдеться у повідомленні.

У Мар’янському будують міст через затоку

Зазначається, що на даний час потрібен завантажувач і вантажне авто “самоскид”, а також допомога на дизельне пальне, щоб возити щебінь з місцевого АБЗ.

Наша команда Громадська Організація “Волонтери Нововоронцовщини” вже зробила перший внесок в цю справу, надавши 40 літрів дизельного пального. З нашою допомогою обіцяють переправу зробити до нового року. Якщо бажаєте долучитися хто чим зможе – телефонуйте. Контактна особа – житель с. Мар’янське Владислав (067 181 4682), – пише волонтер з Нововоронцовки Дмитро Бурлай.

У Мар’янському будують міст через затоку

У Мар’янському будують міст через затоку

У Мар’янському будують міст через затоку

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×