У Нікополі 14 червня провели в останню путь двох Героїв, які загинули на війні. Фото з церемоній прощання оприлюднила Нікопольська міська рада, передає Nikopolnews.
Нікопольці: солдат в/ч Т0920 Кудрявцев Дмитро Сергійович та старший лейтенант в/ч А 3283 Панасенко Олександр Георгійович захищаючи Україну від російських окупантів віддали найдорожче, що мали – своє життя.
![Від рук окупантів загинув ще один мешканець Нікополя (фото) Від рук окупантів загинув ще один мешканець Нікополя (фото)](https://nikopol.nikopolnews.net/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-13_15-06-59.jpg)
Кудрявцев Дмитро Сергійович
![Друга чорна звістка за день: ще один мешканець Нікополя загинув на війні Друга чорна звістка за день: ще один мешканець Нікополя загинув на війні](https://nikopol.nikopolnews.net/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-13_15-53-21.jpg)
Панасенко Олександр Георгійович
Попрощатися із загиблим Героями прийшли близькі, друзі, колеги, представники влади міста, побратими, небайдужі нікопольці.
У Нікополі 14 червня провели в останню путь двох Героїв: фото
Щоразу важко сприймати смерть наших захисників, а ще важче знайти слова втіхи для рідних, близьких та знайомих загиблих… З вдячністю та глибоким сумом схиляємо голови, розділяючи невимовний біль втрати з рідними, друзями та близькими. Вічна пам’ять і слава Героям! – йдеться у повідомленні пресслужби НМР
Світла і вічна пам’ять Захисникам України! Щирі співчуття рідним і близьким.