У Нікополі 20 квітня попрощаються з Семеном Рохкіним

Як повідомляв раніше Nikopolnews, пішов з життя спортсмен, тренер і організатор, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, голова СК «Електрометалург», директор ДЮСШ «Електрометалург» Семен Якович Рохкін.

Серце Семена Рохкина зупинилося на 75-му році життя 15 квітня. А 20 квітня, нікопольці проведуть в останню путь свого видатного земляка. У пабліку «Нікополь феросплавний» повідомляють, що, за попередньою інформацією, прощання з Рохкіним Семеном Яковичем відбудеться у вівторок 20 квітня о 12.00 на стадіоні «Електрометалург».

Саме завдяки активній життєвій позиції Рохкіна спортивний клуб «Електрометалург» є візитною карткою нашого міста та Дніпропетровщини в цілому. Чимало спортсменів, які зараз виступають на міжнародному рівні, починали свій шлях саме тут, – наголошується в публікації.

Семен Якович – був корінним нікопольцем. На спортивний шлях він став ще в юності, і з тих пір неухильно слідував улюбленій справі. Після закінчення Бердянського педінституту його, як такого, що подає надії тенісиста, запросили працювати тренером на шахту «Центральна» (. Донецьк). Але все ж велика частина його спортивного життя пройшла саме в Нікополі. Де б він не працював – у «Спартаку» або «Трубнике» – скрізь відчувалися позитивні зміни.

Завдяки унікальним організаторським здібностям Семену Яковичу запропонували відповідальний пост директора ДЮСШ «Електрометалург». І тут він пропрацював близько 45 років – практично все своє трудове життя присвятив становленню ДЮСШ та СК «Електрометалург».

Висловлюємо співчуття рідним та близким померлого з приводу такої важкої втрати.

Як пройшов благодійний матч ФК «Нікополь»-ФК «Кривбас» 3 квітня (фото, відео)

 

To Top