У Нікополі аферистка поміняла старенькій на фальшивки всі її заощадження

Прийшла додому до пенсіонерки, представилася співробітницею пошти, забрала всі заощадження літньої жінки, залишивши тій натомість фальшивки. Цю історію Nikopolnews розповіла продавець одного з хлібних кіосків Нікополя.

За словами нашої співрозмовниці, 82-річна жінка – постійна відвідувачка у їх хлібному кіоску. Вона живе недалеко від «Пяляниці». Нікого з рідних у Нікополі не має.

Непрохана гостя прийшла до самотньої пенсіонерки на цих вихідних. Представилася співробітницею пошти і запропонувала поміняти купюри на нові, збрехавши, що міняти все одно доведеться, тільки треба буде стояти в чергах, витрачати час, піддаватися ризику зараження. А вона, мовляв, надає літнім людям послугу з обміну.

Довірлива бабуся, у якої вдома навіть немає телевізора, не кажучи вже про інтернет, дістала всі свої заощадження, відкладені на ремонт у будинку (а це близько 4 тисяч гривень, плюс трохи доларів) і віддала їх шахрайці. Отримавши натомість пачку фальшивок.

Через якийсь час, мабуть, щось запідозривши, принесла кілька купюр у хлібний і показала їх знайомому продавцю, запитавши, чи справжні вони.

Те, що гроші не справжні, продавець побачила відразу: на купюрах навіть про це написано. Але старенька написи, на жаль, не розгледіла…

Продавець викликала поліцію, яка прийняла заяву і від неї, і від пенсіонерки. Правоохоронці пообіцяли, що пізніше додому до літньої жінки прийде слідчий. Один з поліцейських дав бабусі сто гривень, а продавець – буханець хліба. Пенсію вона отримає тільки після 4 числа, а до цього часу потрібно ще якось дотягнути…

Описати «листоношу» розгублена і засмучена пенсіонерка толком не змогла, але сказала, що впізнала б її. Згадала лише, що жінка була кругловида.

Попередьте своїх літніх родичів і знайомих про можливу небезпеку, проведіть з ними роз’яснювальну бесіду. Сподіваємося, що аферистку знайдуть і знешкодять.

To Top